Szukaj

Ogłoszenie drobne

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy
Gdańsk Oliwa  ul.  Bytowska 4 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka, Marketing / Reklama / PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu

Obowiązki:

  • Koordynowanie procesów marketingowych, mających na celu bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży
  • Tworzenie i nadzorowanie działania strony internetowej firmy
  • Kreowanie wizerunku firmy w portalach społecznościowych
  • Tworzenie i aktualizacja materiałów wspierających sprzedaż
  • Projektowanie graficzne ulotek, plakatów, gazetek, katalogów
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych
  • Planowanie budżetów marketingowych
  • Analiza działań konkurencji
  • Raportowanie wykonanych działań
Oczekiwania wobec kandydata:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi marketingowych  (w tym social media)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Silna orientacja biznesowa, nastawienia na realizację celu
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz otwartość na nowe zadania
  • Dynamiczne, pozytywne nastawienie oraz entuzjazm
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość programów graficznych i składu tekstu

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w młodym zespole i w niebanalnym miejscu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

Opis dodatkowy

Odpowiedzi na ogłoszenie, zawierające CV oraz List motywacyjny, prosimy przysyłać na adres mailowy r...@dworo... Wyświetl e-mail . W tytule maila prosimy umieścić nazwę stanowiska.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Bytowska 4
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (10) »