Szukaj

DELIKATESY DWUNASTKA zobacz profil pracodawcy

Adres
Gdynia Śródmieście pokaż na mapie
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna, Sprzedaż - pośrednik sprzedaży
Poziom stanowiska
Kierownik, Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat

Dodane 18 kwietnia 2017

Zastępca Kierownika Sklepu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie pracy w sklepie w branży spożywczej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Pracowników,
  • Wiedza o rynku spożywczym znajomość produktów i ich właściwości, producentów,
  • Gotowość do pracy zmianowej - 2 zmiany,
  • Gotowość do udziału w licznych szkoleniach specjalistycznych.
Obowiązki:

  • Wsparcie Kierownika w zarządzaniu i organizacji pracy na sklepie,
  • Sprzedaż, doradztwo dla Klientów,
  • Dbanie o wysoką i wyjątkową jakość obsługi Klienta w sklepie,
  • Nadzorowanie ekspozycji produktów, higieny i czystości,
  • Odpowiedzialność za osiąganie wyników finansowych sklepu zgodnie z wytyczonymi celami,
  • Nadzór nad zapewnieniem ciągłości towaru w sklepie oraz przyjmowanie dostaw,
  • Rozliczanie stanu kasy w systemie,
  • Odpowiedzialność za zgodność ekspozycji towarów i komunikacji marketingowo-promocyjnej z obowiązującymi wytycznymi.
Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości dalszego rozwoju w ramach Firmy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
GDYNIA Swietojanska 120
d...@gmail... Wyświetl e-mail
5862284831