Szukaj

Powrót do listy

Sponsor 1 tys zł na dłużej

Towarzyskie - Płatny sex i sponsoring
Ogłoszenie nieaktualne
Wiataj skarbie,
jesli czytasz to ogłoszenie to znaczy, że szukasz opiekuna, który zadba o Ciebie, nie pomyślałaś się, właśnie szukam kobiety zgrabnej, miłej, dyskretnej... jesli to Ty, napisz!!!

Proponuje Ci fantastyczne warunki jakimi są: 1 tys zł za spotkanie 2-4h, 1-2 spotkania w tygodniu, kultura, dyskrecja i rownież Twoja satysfakcja. Sprawdź a przekonasz sie iż to ogłoszenie różni sie od większości tutaj. Właśnie skończył mi sie układ z jedna fajną kobietą (powód prywatny, wyjechała ) dlatego szukam kobiety na nowy niezobowiązujący układ...

Jeśli lubisz twardych mężczyzn, jesli lubisz seks, jesli lubisz czuć na swoich pośladkach męską dłoń to jest właśnie ogłoszenie dla Ciebie... 
lubię gdy satysfakcja jest dla obydwu stron... 
wyobraź sobie że teraz pukasz do drzwi hotelowych, otwieram Ci drzwi, łapie w talii i wyciągam do środka... od razu zaczynam całować... zaczynajac od ust schodząc do karku... rozbieram Cię i schodzę niżej a w ustach mam juz Twoje sutki, które ssam i podgryzam. Kiedy jesteś juz naga to łapie Cie, podnoszę i zanoszę do łóżka... rzucam Cię na nie, łapie za ręce które przywiązuje do łóżka... nogi takze a kiedy juz jesteś taka bezwładna dobieram się do Twojej cipki, najpierw paluszki i język a kiedy juz krzyczysz z rozkoszy to dostajesz klapsa w pośladki i kutasa do buzi... ścigam Twoje cycuszki kiedy ciągniesz druta... i wkładam go aż po same jajeczka... teraz czas na bzykanko i wkładam go głęboko... posuwam coraz szybciej i szybciej... coraz mocniej i głębiej... aż ...No właśnie ;) jesli chcesz to przeżyć to zapraszam, jesli poczułaś dreszczyk to zapraszam.
osobiscie preferuje ostrzejsze zabawy niż mizianie w łożku ale wieże ,że możemy sie dogadać.

Jestem 30 letnim mężczyzna z Trojmiasta. Prowadzę tu firmę i proszę i  dyskrecje.... mam wiele zainteresowań, lubię o siebie zadbać także myśle, że sie nie rozczarujesz.

jesli lubisz byc uległa, jesli jesteś w stanie mowić do mnie Pan i wykonywać moje rozkazy I  czerpać z tego satysfakcję to zapraszam Cie suczko do mojego świata.

prosze tylko o konkretne wiadomości.