Jedzenie dla rocznej dziewczynki

powrót do listy
Rodzaj pomocy
Żywność,
Odzież,
Trudne sytuacje życiowe
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Witam,
Jestem samotną mamą dwóch córeczek - 7letniej i rocznej.
Partner zostawił mnie z kredytami wziętymi na mnie, sprawa o alimenty ciągnie się już miesiącami. Mieszkamy u moich dziadków którym ledwo starcza z emerytury na włąsne utrzymanie, mamy nieopłacone bieżące rachunki. Młodsza córka jest pod kontrolą Ośrodka Wczesnej Interwencji Kryzysowej dla Dzieci Niepełnosprawnych. Choruję na wiele przewlekłych chorób, jestem świeżo po niedokrwieniu mózgu.
Przyjmę jedzenie dla młodszej córki w każdej postaci - mleka NAN 3, kaszek, obiadków, deserków, soczków. Przyjmę też ubranka od rozmiaru 98, pampersy, chemię, wilgotne chusteczki. Z chęcią przyjmiemy też świeże produkty - mięsa, owoce, warzywa, nabiał.

W ostatnich dniach nasza sytuacja niestety bardzo się pogorszyła, nie jesteśmy w stanie opłacić rachunków, nagle dobiło nam ponad 2400kw na fakturze energii (my tyle rocznie nie zużywamy) i jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy, ale fakturę zapłacić musimy...
W zamian mogę pomóc w opiece nad dziećmi, jako kierowca (posiadam prawo jazdy i możliwość pożyczenie 7-osobowego auta), pomóc przy odnowie mebli/ozdób techniką decoupage w każdym materiale, pomóc jako korepetytor.
Chciałybyśmy też podziękować każdemu kto nam w jakikolwiek sposób pomógł, również dziękujemy za słowa wsparcia i otuchy.
Ogłoszenie podstawowe
609787... Zadzwoń
k...@wp.pl Wyświetl e-mail
Karolina
Adres
Gdańsk Kowale
Ważne jeszcze 66 dni (do 01.08.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63159377
  • Data wprowadzenia: 8 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 1 maja 2020
  • Wyświetleń: 2 329
  • Wyświetleń na liście: 45 479
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS