Ergonomiczne nosidełko dla dzieci BabyBjorn ONE

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 4
Cena

200

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Nosidełka
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Stan
Używane

Treść ogłoszenia

Sprzedam używane nosidełko firmy BabyBjorn model ONE. Nowe to koszt koło 800 zł.

Najważniejsze cechy i zalety nosidełka BabyBjorn ONE:

- 4 pozycje noszenia z przodu oraz na plecach.
Możesz wybrać pozycję, która najbardziej odpowiada Tobie i Twojemu dziecku: pozycja twarzą do opiekuna (dwie opcje wysokości w zależności od wieku dziecka), twarzą do świata oraz na plecach rodzica.

- Wbudowana wkładka dla niemowlaka.
Nosidełko ONE oferuje możliwość noszenia dziecka na dwóch różnych wysokościach. Wyższa pozycja jest zalecana dla noworodków o wadze min. 3,5 kg. Dziecko znajduje się wówczas wyżej, blisko twarzy opiekuna. Niższa przeznaczona jest dla starszych dzieci. Prawidłowa pozycja niezależnie od wieku to taka, gdy możesz pocałować dziecko w główkę.

- Ergonomiczna pozycja nóżek.
Szerokość przedniego panelu nosidełka jest płynnie regulowana między 15 a 40 cm za pomocą specjalnych suwaków z blokadą położenia. Dzięki temu nosidełko gwarantuje wygodną i poprawną ergonomicznie pozycję dla bioderek dziecka.

- Miękkie wypełnienie pasów naramiennych zapewnia najwyższy komfort noszenia.
Wyjątkowo grube i miękkie wypełnienie pasów naramiennych zapewnia niespotykany dotąd komfort noszenia dziecka.

- Wygodny pas biodrowy.
Szeroki, wzmocniony pas biodrowy odciąża ramiona i kręgosłup rodzica oraz gwarantuje doskonałą ergonomię podczas noszenia.

- Regulowane podparcie główki.
Podparcie główki stanowi niezbędną ochronę dla noworodka. Zapewnia wsparcie dla szyi dziecka w okresie, kiedy mięśnie nie są wystarczająco rozwinięte aby samodzielnie podtrzymać główkę w pozycji pionowej. Podparcie jest również przydatne gdy starsze dziecko zaśnie w nosidełku. Podparcie można łatwo złożyć aby umożliwić starszemu dziecku obserwację świata.

- Noszenie starszego dziecka na plecach.
Kiedy dziecko staje się cięższe bardziej komfortowe jest noszenie go na plecach opiekuna. Zalecamy noszenie w tej pozycji dzieci, które ukończyły 12 miesięcy, ponieważ dziecko noszone na plecach jest gorzej widoczne i trudniej dostępne dla noszącego.

- Łatwa i bezpieczna zmiana pozycji noszenia.
Przełożenie dziecka w nosidełku na plecy jest bardzo proste. Nosidełko jest zaprojektowane tak, że możesz zrobić to samodzielnie i bez wyjmowania dziecka. Podczas zmiany pozycji dziecko przez cały czas siedzi bezpiecznie w nosidełku.

- Nosidełko przyjazne dla stawów biodrowych. 

Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder 
Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder potwierdził, że nosidełko ergonomiczne BabyBjorn ONE zapewnia zdrową pozycję dla bioderek dziecka. Biodra dziecka mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji z nóżkami skierowanymi na zewnątrz. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego, tak ważnego w pierwszych miesiącach życia dziecka.

- Materiały przyjazne dziecku.
Wszystkie materiały użyte w nosidełku BabyBjorn ONE są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają wymagania certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65170963
  • Data wprowadzenia: 14.01.2023