Dla dzieci: Ferie
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie
Zapisz

Taneczny obóz zimowy dla dzieci i młodzieży - winter edition

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Treść ogłoszenia

SIEMANKO WINTER CAMP
                                09-14 LUTEGO 2019

STUDIO TAŃCA SIEMANKO zaprasza na kolejną edycję obozu tanecznego dla dzieci i młodzieży. Tym razem szykujemy się na wyjazd zimowy do miejscowości Jantar :)


Po niezwykle udanej edycji wakacyjnej, na niesieni na skrzydłach pasji oraz uśmiechniętych buzkach dzieci, organizujemy kolejny niezapomniany wyjazd :)

Drogi Rodzicu, zastanawiasz się jak zagospodarować swojemu dziecku wolny czas podczas zimowych ferii ?! Zastanawiasz się czy warto wysłać dziecko na obóz ?  Twoje dziecko kiedyś w wybranym przez siebie dniu wyruszy bez lęku w szeroki świat, opuszczając swój "macierzysty port", który dotąd w wyczuwalny sposób zapewniał mu oparcie i poczucie bezpieczeństwa. W drogę zabierze wszystkie doświaczenia, które w nim z ufnością zbudował. Taki obóz taneczny to idealna możliwość nauki na wielu płaszczyznach, to wartościowe doświadczenie,  nowe przyjaźnie i rozwój pasji Twojego dziecka. A pasja to siła, równowaga i energia do realizacji marzeń.Uwierzcie nam - znalezienie swojej pasji zmienia WSZYSTKO ♥ 

TERMIN:
09.02-14.02.2019

MIEJSCE:
Jantar, Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy “BURSZTYN"
www.orwbursztyn.pl <--- sprawdź piękny środek ♥

DLA KOGO ?
Oferta skierowana jest dla dzieci i młodzieży od 7-ego roku życia. Grupy podzielone ze względu na wiek, stopień zaawansowania oraz zainteresowanie konkretnymi stylami.

CENA:
I próg cenowy:
899 - do 20 stycznia lub do wyczerpania miejsc dla uczestników poprzednich obozów SIEMANKO
950 zł - do 20 stycznia dla wszystkich
II próg cenowy 
1050- po 20 stycznia dla uczestników poprzednich obozów SIEMANKO
1099- po 20 stycznia dla wszystkich do wyczerpania miejsc

WPŁATA ZALICZKI:
300 zł (Termin wpłaty zadatku decyduje o cenie! Wpłata reszty kwoty najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem obozu. W wypadku rezygnacji z wyjazdu, zadatek nie podlega zwrotowi!)

ZAPEWNIAMY:​
-całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry kierowniczej, wychowawczej i instruktorskiej
-opiekę pielęgniarki
-ubezpieczenie NNW
-3 posiłki dziennie
-zakwaterowanie

INSTRUKTORZY:
Ekipa Studia Tańca SIEMANKO + zaproszeni Goście

KADRA:
Dominika Peszel
Magdalena Majewska

PROGRAM I ATRAKCJE:

Codziennie min. 3-4 godz. warsztatów tanecznych (Hip Hop, jazz, taniec współczesny, break dance ,locking, house dance, taniec nowoczesny, dancehall, stretching, wzmacnianie, koordynacja, zajęcia ogólnorozwojowe). Treningi w grupach dobieranych ze względu na upodobania, stopień zaawansowania i ulubione style.
Projekcje filmów, panele dyskusyjne, etc.
Nagrywanie choreografii, videoclipów, grupowe sesje zdjęciowe
Jamy, zawody, gry zespołowe, practisy, wiele innych atrakcji.
Zajęcia na kreatywność – tworzenie koszulek obozowych, własnych układów, piosenek i wiele wiele więcej!

Nasi obozowicze są integralną częścią tego wyjazdu, nie tylko SIEMANKOwa kadra + Instruktorzy z zewnątrz ale przede wszystkim uczestnicy tworzą co roku ten klimat oraz spontaniczne punkty programu! My robimy dobrą robotę, a Wy jeszcze lepszą !

Klasycznie! Jako Organizatorzy, nie skupiamy się tak mocno nad niczym innym jak nad doborem kadry oraz zapewnieniem możliwie najlepszych warunków do trenowania. Jak co roku możecie liczyć na najlepszych instruktorów, którzy zadbają o Wasz profesjonalny rozwój i dobra zabawę.

DOJAZD:
własny (w ośrodku, przy recepcji spotykamy się między 12:00-13:00)

UBEZPIECZENIE:
Każdy uczestnik ubezpieczony jest NNW na kwotę 10 000 zł

REZERWACJE:
s...@gmail... Wyświetl e-mail
lub na recepcji w Szkole Tańca SIEMANKO
(Gdańsk, ul.Krynicka 7)

DLACZEGO WARTO JECHAĆ Z NAMI & NA CZYM OPIERAMY FENOMEN WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ STUDIO TAŃCA SIEMANKO ?

Organizujemy tylko jeden turnus podczas sezonu zimowego i jeden podczas sezonu letniego. Zatem dokładamy wszelkich starań, aby kadra była najlepiej wyselekcjonowana. Wychowawcy i Instruktorzy nie są przypadkowo zatrudnionymi osobami. To doświadczeni profesjonaliści, na codzień prawdziwi pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, jak radzić sobie z dziećmi i nawiązują z nimi znakomity kontakt.
​​
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać o każdy, najmniejszy szczegół, tak aby uczestnikom naszych wyjazdów niczego nie brakowało, czuli się bezpiecznie i swobodnie.

Obawa przed wysłaniem 7-letniego dziecka? Dziecko, które samodzielnie wykonuje codzienne czynności, nawiązuje nowe przyjaźnie i podejmuje decyzje, zyskuje poczucie niezależności i pewność siebie, dzięki czemu jest lepiej przygotowane do radzenia sobie w dorosłym życiu. Każdego dnia Twoje dziecko nabywa na naszym obozie, nowych cech charakteru, takich jak: odpowiedzialność, systematyka, wytrwałość i dyscyplina nie tylko na zajęciach tanecznych.

Autorski program jest starannie przygotowany przez założycielkę studia -Dominikę Peszel, która przez wiele lat zbierała doświadczenie najpierw jako uczestnik obozów w naszym Kraju, Krajach Europy, USA i Jamajce. Dzięki temu programowi, dziś wiemy co pozwala znakomicie rozwijać się naszym podopiecznym, a czego należy unikać. Co ważne, po każdym treningu, uczestnicy obozu mają możliwość konsultacji z prowadzącym instruktorem. Dzięki temu dowiadują się co robią dobrze, a nad czym powinni jeszcze popracować.

Nasze motto podczas obozów  "zabawa jest najwyższą formą nauki". To recepta na odnalezienie samego siebie i swojej pasji.

Kontakt w sprawie obozu:

tel. 690... Wyświetl numer (pon-pt 16:00-22:00 , nd 16:00-21:00)
s...@gmail... Wyświetl e-mail

Zasady rezerwacji:

1. Po zdecydowaniu się na wyjazd prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy,  w którym należy podać WSZYSTKIE dane niezbędne do wstępnej rezerwacji i przesłać na maila: s...@gmail... Wyświetl e-mail

2. Zostanie wysłana do Państwa umowa do zapoznania się wraz ze wszystkimi szczegółami rezerwacji oraz warunkami uczestnictwa i terminami płatności.

3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 300 zł, zgodnie z terminem płatności znajdującym się na przesłanej przez firmę umowie. Brak wpłaty wiąże się z automatycznym anulowaniem rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny.
4. Potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata całości kwoty, zgodnie z terminem płatności znajdującym się na umowie (do 10 dni przed wyjazdem).

 
Rodzaj
Sportowe
Termin od
2019-02-09
Termin do
2019-02-14
Więcej parametrów
  • Numer ogłoszenia: 62177480
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 7 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 13 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 144
  • Wyświetleń na liście: 2 705
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora