Anglojęzyczne półkolonie na świeżym powietrzu

Ogłoszenie nieaktualne

Anglojęzyczne półkolonie na świeżym powietrzu

Cena

790

Jestem
Firmą
Rodzaj
Językowe
Termin
2023-06-26 - 2023-06-30
Wiek
6 - 12
Czas trwania (dni)
5

Półkolonie językowe w Gdańsku!
Tego lata przygotujcie się na wyprawę w teren, obcowanie z naturą i duuużo świeżego powietrza. Na dzieci czekać będzie misja pełna zagadek i nieprzewidzianych wyzwań. Niezwykła gra JUMANJI czy szukanie drogi do domu na BEZLUDNEJ WYSPIE? Który turnus wybierasz?


Program półkolonii prowadzony będzie wyłącznie w języku angielskim. Świetna zabawa połączona z intensywną nauką języka obcego? Tak, to jest to!

Jesteśmy entuzjastami leśnej edukacji i pracy z dziećmi w oparciu o założenia NVC oraz w duchu rodzicielstwa bliskości.

Sprawdź nasze turnusy:
I.      26 - 30 czerwca 2023                        II.     03 - 07 lipca 2023
III.    10 - 14 lipca 2023                              IV.   07 - 11 sierpnia 2023
 
Półkolonie dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.


Jumanji - "Daj się wciągnąć w grę!"
 
Wyobraź sobie, że znajdujesz starą, zapomnianą grę i zwyczajnie z nudów rzucasz kostką... Nagle gra "ożywa" i wciąga cię do środka! Wydostać się możesz tylko jeśli ukończysz rozgrywkę...

Turnus JUMANGJI to tydzień pełen ekscytujących wyzwań, których podejmą się uczestnicy wyprawy. Dzieci będą mierzyć się z zadaniami w oparciu o grę terenową rozpisaną na 5 dni! Każdy dzień to element misji, którą dzieci muszą ukończyć, aby powrócić do realnego świata!
 
Nie zabraknie zagadek, łamania kodów, poszukiwania zaginionych artefaktów, tworzenia projektów ani sportowych rozgrywek. Podczas turnusu dzieci prowadzić będą bloga opisując swoje przygody!

Bawimy się wyłącznie w języku angielskim, w luźnej, wspierającej atmosferze. Najważniejsze jest dla nas, aby dzieci spędziły miło czas, łącząc zabawę z nauką.

Turnusy:
I.    26 - 30 czerwca 2023
III.   10 - 14 lipca 2023


Desert Island - "Rozbitkowie znajdą drogę do domu!"
 
A co gdybyśmy rozbili się na bezludnej wyspie i nie mogli się z niej wydostać? Gdybyśmy musieli szukać sposobów na przetrwanie, znalezienie pomocy, czy wskazówek jak odnaleźć drogę do domu?

Turnus DESERT ISLAND to tydzień podczas którego dzieci wcielą się w zaginionych rozbitków na bezludnej wyspie. Starając się odnaleźć drogę powrotną do domu, będą musieli stawić czoła niezwykłym przygodom, wykazać się niezłomną odwagą i kreatywnością!
 
Turnus oparty będzie na złożonej grze terenowej. Każdy dzień to dawka emocjonujących zadań, wyzwań, rozwiązywania zagadek, łamania szyfrów i eksperymentów, aby wydostać się z pułapki i wrócić do domu.  Nagrywając vloga każdego dnia, udokumentują swoje zmagania i podzielą się fascynującymi szczegółami!

Zabawa całkowicie w języku angielskim, w luźnej, wspierającej atmosferze. Dzieci będą się bawić wyśmienicie na każdym poziomie zaawansowania językowego.

Turnusy:
II.    03 - 07 lipca 2023
III.   07 - 11 sierpnia 2023


Jak to będzie wyglądać?
SZCZEGÓŁY
 • Zbiórka o godz. 9:00 w Gdańsku Osowej w szkole językowej Agnes Learning Club, zakończenie o godz. 17:00. Czeka nas 8h wspaniałej zabawy z niezwykłymi przygodami.
 • Wyruszymy na całodzienne wyprawy na terenie Trójmiasta.
 • Zapewniamy wyżywienie: obiad, podwieczorek, przekąski i wodę. Dzieci przynoszą ze sobą drugie śniadanie i podpisany bidon.
 • Poprowadzimy zabawy całkowicie w języku angielskim (40 h). Dziecko nie musi być biegłe, aby wziąć udział w półkoloniach.
 • Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem w organizacji i przeprowadzaniu eventów dla dzieci.
 • Zapewniamy ubezpieczenie NNW.
 • Koszt 790 zł/turnus. Warunkiem zakwalifikowania się na wybrany turnus jest wpłata 200 zł opłaty rezerwacyjnej (bezzwrotna w momencie rezygnacji) oraz uiszczenie pozostałej kwoty (590 zł) najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnusu.
 • Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

ZAPISY:
 • tel. [ukryte]
 • [ukryte] 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65335638
 • Data wyróżnienia: 18.06.2023
 • Data wprowadzenia: 30.05.2023
 • Aktualizacja: 09.06.2023
Wróć do góry