Bon Turystyczny !!!Półkolonie Windsurfingowe Sopot 2022

obserwuj
Cena
990
Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Wiek
9 - 16
Termin
2022-07-18 - 2022-08-26
Czas trwania (dni)
5

Treść ogłoszenia

HONORUJEMY BON TURYSTYCZNY!!! Wakacje z Akademia PRESTIGE to niezapomniana przygoda oraz okazja do bezpiecznego odpoczynku na wodzie.

Dlatego już dzisiaj zapraszamy na półkolonie żeglarskie dla dzieci i młodzieży w sezonie lato 2022. Zajęcia dla dzieci od 9 do 16 roku życia, odbywają się codziennie od 8.30 do 16.30 w Sopocie.
 Półkolonie polecane szczególnie tym, którzy czują windsurfingowy klimat, lubią plażę, lubią słońce oraz odpowiada im formuła ambitnego szkolenia i dobrej zabawy!Gorące lato, windsurfing to idealna propozycja dla każdego dziecka i nastolatka. Windsurfing rozwija motorykę, ponadprzeciętną sprawność fizyczną, pozwala wyrazić emocje i jednocześnie opanować swoje ciało – jest połączeniem ćwiczeń, które wzmacniają mięśnie z naturalną dawką dobrego samopoczucia i pozytywnej adrenaliny.

Stawiamy na harmonijny rozwój, integrację, przesuwanie granic swoich własnych możliwości oraz na edukację poprzez sport.
Półkolonie windsurfing time&crazy time to rozwój umiejętności sportowych oraz czerpania radości z każdego kroku na każdym kroku!
Program
Podstawą programu jest czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej związanej ze środowiskiem wodnym tak, aby odkrycie siebie w nowym świetle przekształciło to nowe doświadczenie w kompletne narzędzie edukacyjne. Dlatego od pierwszych zajęć zapoznamy uczestników z windsurfingiem i jego zasadami bezpiecznego przygotowania się do zejścia na wodę w asyście trenera. Nasi kursanci nabędą niezbędnych umiejętności do poruszana się na desce i pokonywania fal. Spędzą wiele godzin na wodzie gdyż cały program, plan dnia i grafik dnia są podporządkowane szkoleniu.
Zajęcia tematyczne- zajęcia windsurfingowe:
Na zajęciach młodzi windsurfingowcy będą się uczyć, zwrotów, pływania wypornościowego, pływania ślizgowego czy taklowania sprzętu.
Zajęcia uzupełniające- SUP Stand up Paddle czyli pływaj na desce na stojąco: codzienna dawka wysiłku, pływamy grupowo, samodzielnie w wzdłuż Sopockich plaż z nutką współzawodnictwa
Kto prowadzi zajęcia?
Nasza kadra, trenerzy i opiekunowie grup to nauczyciele szkół sportowych, wyspecjalizowani w szkoleniu dzieci i młodzieży. Posiadają świetne przygotowanie pedagogiczne i mogą poszczycić się wieloletnim stażem w pracy z młodymi ludźmi. Mają do dyspozycji niezbędny sprzęt dostosowany do nauki wszystkich grup wiekowych jakie prowadzimy.
Jak zapisać dziecko na półkolonie?
Zapisy przyjmujemy poprzez elektroniczną rezerwację. Prosimy o wypełnienie formularza (podając dane opiekuna prawnego, dziecka oraz wybierając turnus) oraz wpłacenie 50% zaliczki. W jednej rezerwacji można zapisać więcej niż jedno dziecko. Podana cena obejmuje 1 pakiet tygodniowy.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie maxi

1 320 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie maxi

1 050 zł

Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie maxi

Joanna Rozwadowska

662161... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Sopot Dolny Sopot
Bitwy pod Płowcami 61
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 49 dni (do 21.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64883333
  • Data wyróżnienia: 30.06.2022
  • Data wprowadzenia: 20.06.2022
  • Aktualizacja: 21.06.2022
Zadzwoń SMS