Wróć do góry

Bon Turystyczny!! Półkolonie żeglarskie OPTymist Sopot 2022

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 19
Cena

1 050

Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Termin
2022-06-27 - 2022-08-26
Wiek
5 - 11
Czas trwania (dni)
5

Treść ogłoszenia

HONORUJEMY BON TURYSTYCZNY !!!! Wakacje z Akademia PRESTIGE to niezapomniana przygoda oraz okazja do bezpiecznego odpoczynku na wodzie.

Dlatego już dzisiaj zapraszamy na półkolonie żeglarskie dla dzieci i młodzieży w sezonie lato 2022. Zajęcia dla dzieci od 5 do 11 roku życia, odbywają się codziennie od 8.30 do 16.30 w Sopocie.

Półkolonie żeglarskie "Akademia Mały Optymist" całkowicie poświęcamy na naukę pływania na stabilnej, mało wywrotnej łódce klasy Optymist - idealnej dla początkujących wilków morskich.

Naukę prowadzimy w oparciu o intensywny, autorski program, który zapewnia szybkie postępy nauki, tak że już trzeciego dnia, na komendę adepci będą wstanie wykonać manewr zwrotu przez sztag. Mocno akcentujemy pracę zespołową. Dzieci pływają w parach, zmieniając się rolami - każde jest sternikiem i każde jest załogantem.

Zapewniamy ciekawy program półkolonii (na bieżąco dostosowywany do warunków pogodowych) realizowany pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów i trenerów.

Na półkoloniach prym sprawuje żeglarstwo. Niemniej, zależy nam na tym, aby z naszych zajęć płynęła jakaś wartość dodana, coś bezcennego co zostanie z dziećmi na całe życie. Poprzez sport uczymy pokonywania swoich słabości, przyzwyczajamy do nietypowych warunków jakie stwarza przebywanie na łodzi. Chcemy także, żeby z dziećmi pozostały wspomnienia, pasja, fascynacja sportem i umiejętność nawiązywania i pielęgnowania relacji z drugim człowiekiem.

To doskonała propozycja dla dzieci, które zetknęły się już z żeglarstwem lub chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił i rozpocząć przygodę na łódce. Podczas półkolonii wprowadzimy dzieci w podstawową terminologię, nauczymy węzełków oraz komend. Po zejściu z wody i pysznym obiedzie pod okiem trenerów i instruktorów nauczycie się pływać na SUPach, pogracie w gry terenowe i rekreacyjne, weźmiecie udział w zajęciach  na plaży oraz popłyniecie w rejs po Zatoce Gdańskiej jachtem RS Venture oraz przeżyjecie niesamowite chwile na KATAMARANIE HOBBI WAVE !!!!!!!!!!!!!!
Podana cena obejmuje 1 pakiet tygodniowy.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63263595
  • Data wyróżnienia: 30.07.2022
  • Data wprowadzenia: 19.02.2020
  • Aktualizacja: 20.06.2022