Festiwal Interkamp Kids - Kolonia Taneczna

obserwuj
Cena
2 699
Jestem
Firmą
Rodzaj
Artystyczne
Wiek
7 - 12
Termin
2022-07-21 - 2022-08-01
Czas trwania (dni)
12

Treść ogłoszenia

Festiwal Interkamp Kids to unikalny wakacyjny turnus przeznaczony dla dzieci 7-12 lat. Cały obiekt przeznaczony będzie tylko dla naszej grupy, otoczonej wyjątkową troskliwą opieką naszej kadry. Z dala od ruchliwych ulic w otoczeniu pięknego sadu, na wzgórzu z widokiem na inspirujący Kazimierz Dolny. Odbędzie się tylko jeden taki wyjątkowy turnus, gdzie łączymy najlepsze programy twórcze Interkamp i wyjątkową atmosferę rozwoju, przyjaźni i dobrej zabawy. Zainspirowani urokiem tego niezwykłego miejsca - zabytkami, architekturą i atmosferą - będziemy realizować program Festiwalu Interkamp Kids interdyscyplinarnie - tak, aby każdy mógł rozwinąć swoje zainteresowania i spędzić wyjątkowy wakacyjny czas.

Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. W tym roku nie zabraknie nam natchnienia, nowej energii, ani inspiracji. 
Festiwal Interkamp Kids dedykowany jest wyłącznie młodszych uczestnikom w wieku 7-12 lat. To oznacza, że w danym turnusie w Domu Dziennikarza zamieszkają jedynie nasi młodsi Uczestnicy, a organizacja i rytm obozu skupiać się będzie na potrzebach dzieci, atencji na integrację twórczą, dobór gier i aktywności odpowiednich do wieku. To wszystko z pewnością posłuży wspólnej zabawie podczas plenerów artystycznych, wieczornych ognisk i animacji. Na Festiwalu Interkamp Kids rządzi twórcza energia dzieci!
Tanecznym krokiem w wakacyjny klimat?! Dlaczego nie! Zapraszamy na pierwsze kroki z krokami, figurami, układanymi choreografią dla naszych najmłodszych Uczestników. Na tym obozie możesz być totalnym debiutantem - tutaj dopiero chcemy zarazić Cię miłością do ruchu i tańca. Będziemy na pewno dobrze się bawić w rytmie wakacyjnych hitów!
Strefa Tańca
 • Plenery taneczne. Treningi taneczne wcale nie muszą odbywać się jedynie na parkiecie w sali! My chcemy jak najwięcej czasu spędzać w plenerze - na świeżym powietrzu. Poranne rozgrzewki przeprowadzimy na letnim tarasie lub w ogrodzie, a na bitwy taneczne wyjdziemy z pewnością na Bulwar Nadwiślański, rynek i ulice Kazimierza.
 • Pierwsze kroki. Ćwiczenia pobudzające ekspresję ruchową przy muzyce i kształtujące pamięć ruchową oraz pierwsze wprawki taneczne. 
 • Dobry start. Ciało, jako narzędzie ekspresji ruchowej tancerza wymaga odpowiedniego przygotowania. Proponujemy różne warianty rozgrzewek, zabawy ruchowe, ćwiczenia rytmiczne,  elementy stretchingu.  
 • Zumba kids. Energetyczne połączenie fitnessu z tańcem w formie wesołej i dynamicznej zabawy przy największych hitach. Super zabawa i świetny trening. 
 • Taniec nowoczesny. Nauka podstawowych kroków, figur i układów tańca nowoczesnego (hip-hop, funky, jazz), kilka słów o charakterystyce i technice. 
 • Choreografia. Proste układy choreograficzne do wakacyjnych przebojów letnich. 
 • Dance battle. Improwizacje, zabawy, wyzwania i bitwy taneczne w grupach i solo.
 • Kostium. Wspólnie wymyślimy i przygotujemy nasze kostiumy i dodatki, w których zatańczymy finałową choreografię. 
Zajęcia będą odbywać  się zarówno w sali, jak i w plenerze.
Letnia Strefa Przygody i Magiczny Kazimierz Dolny        
 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na rejs statkiem po Wiśle, pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku oraz Górę Trzech Krzyży. A to dopiero początek... Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spacerków urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim.
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska oraz konkursy.
Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej.W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek i spektakle teatralne.
Nagrody. Podczas gali finałowej kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie.
 
 
Wyżywienie
4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku, Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Więcej informacji na stronie:www.kompas.pl
 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie maxi

1 899 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

2 699 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

2 699 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

2 497 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie maxi

Karolina Stenka

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Kazimierz Dolny  Małachowskiego 17 Kazimierz Dolny 24-120
Małachowskiego 17 Kazimierz Dolny 24-120
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 6 dni (do 10.07.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64740098
 • Data wyróżnienia: 25.06.2022
 • Data wprowadzenia: 08.03.2022
 • Aktualizacja: 09.03.2022
Zadzwoń E-mail