Wróć do góry

Interkamp Junior - Kolonia Plastyczna

Ogłoszenie podstawowe
Cena

1 999

Jestem
Firmą
Rodzaj
Artystyczne
Termin
2023-07-20 - 2023-07-26
Wiek
7 - 12
Czas trwania (dni)
7

Treść ogłoszenia

Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Zapraszamy na 7-dniową kolonię dla miłośników sztuk plastycznych w absolutnie niezwykłe miejsce! Program Kolonii Plastycznej polecamy zarówno tym, którzy wyjeżdżają samodzielnie na wakacje po raz pierwszy, jak i tym, którzy po raz kolejny chcą przeżyć wakacyjną przygodę. Naszą inspiracją będzie niezwykle malowniczy Kazimierz Dolny, zachwycający architekturą, zabytkami, przyrodą i aurą tego miasteczka, słynącego także od wielu lat z odbywającego się tutaj prawdziwego święta sztuki - Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Zapewniamy, że wykorzystamy ten czas na 100% oddając się artystycznej pasji i radosnej zabawie!
Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. Inspiruj się tym, co najpiękniejsze!

Strefa Artystyczna
 • ABC sztuk plastycznych. Poznamy przeróżne narzędzia i techniki, które pomogą nam w rozwijaniu wyobraźni i umiejętności manualnych.
 • W roli głównej PLENER. Otwarta przestrzeń, kontakt z naturą, naturalne światło, zapach lata...Plenery rysunkowe i malarskie będziemy realizować w ruinach zamku, uliczkach i rynku miasteczka, Bulwarze Nadwiślańskim, w starym sadzie, na pikniku w lesie... 
 • Przybornik Artysty. Tworzyć będziemy suchymi i mokrymi pastelami, ołówkami o różnym stopniu twardości, węglem rysunkowym, tradycyjną kredką, farbami wodnymi.
 • Rysunkowe love. Szkic, rysunek, ilustracja... Przeróżne ćwiczenia i zadania artystyczne, które rozwiną umiejętności i wyobraźnię naszych małych artystów.   
 • Warsztaty sensoplastyki. Kontrolowany bałagan i swoboda twórcza to najważniejsze założenia tych zajęć. Będziemy używać wyłącznie produktów spożywczych, poznawać ich kształty, zapachy, smaki, konsystencję. 
 • Człowiek w naturze. Człowiek zawsze w centrum naszego zainteresowania. Nauczymy się malować portret i karykaturę, ulepimy z masy solnej ulubionych bohaterów z filmów i bajek. 
 • EKO-logiczne rękodzieło.  Zrobimy recyklinowe dekoracje i zabawki, dając nowe życie różnym słoiczkom, pudełkom, rolkom i nakrętkom. Będzie pięknie i EKO!
 • Scrapbooking. Własnoręcznie wykonasz i ozdobisz oryginalny album na najpiękniejsze zdjęcia.
 • Finałowa wystawa. Na zakończenie obozu młodzi artyści zaprezentują zbiór swoich dzieł, który będą mogli podziwiać nasi koledzy, koleżanki, a także rodzice. 
Letnia Strefa Przygody i Magiczny Kazimierz Dolny    
 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku… Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spaceru urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim. 
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu.
 • Wieczorne animacje. Będzie też czas na gry i zabawy integracyjne, udział w talent show, przebieraną dyskotekę, ognisko z pieczeniem kiełbasek i letnie kino. 
Dostępne terminy: 26.07-01.08.2023
Więcej informacji na stronie www.kompas.pl
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Kompas

Hiszpania, Barcelona i atrakcje Costa Brava. Obóz młodzieżowy.

Ogłoszenie podstawowe

3 599 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Obóz językowy by Early Stage & Kompas - Mazury - 11-14 lat

Ogłoszenie podstawowe

3 399 zł

Aktualizacja: 16 dni temu

Moja Pierwsza Szkoła Przetrwania

Ogłoszenie podstawowe

2 499 zł

Aktualizacja: 16 dni temu

Obóz ASG level 1 Korpus Podstawowy

Ogłoszenie podstawowe

2 799 zł

Aktualizacja: 16 dni temu

Karolina Bronk

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Kazimierz Dolny  Kazimierz Dolny
Małachowskiego 17
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 68 dni (do 08.08.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65239852
 • Data wyróżnienia: 16.05.2023
 • Data wprowadzenia: 08.03.2023
 • Aktualizacja: 08.03.2023
Zadzwoń E-mail