Interkamp Junior - Pierwsze Kroki z Tańcem

Ogłoszenie nieaktualne

Interkamp Junior - Pierwsze Kroki z Tańcem

Cena

3 099

Jestem
Firmą
Rodzaj
Muzyczne
Termin
2023-06-26 - 2023-07-07
Wiek
7 - 12
Czas trwania (dni)
12

Tanecznym krokiem w wakacyjny klimat? Dlaczego nie! Zapraszamy na pierwsze kroki z figurami i układami tanecznymi dla naszych najmłodszych Uczestników. Na tym obozie możesz być totalnym debiutantem - tutaj dopiero chcemy zarazić Cię miłością do ruchu i tańca. Będziemy na pewno dobrze się bawić w rytmie wakacyjnych hitów!

Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. Inspiruj się tym, co najpiękniejsze!
 
Strefa Tańca
 • Plenery taneczne. Treningi taneczne wcale nie muszą odbywać się jedynie na parkiecie w sali! My chcemy jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Poranne rozgrzewki przeprowadzimy na letnim tarasie lub w ogrodzie, a na bitwy taneczne wyjdziemy z pewnością na Bulwar Nadwiślański, rynek i ulice Kazimierza.
 • Pierwsze kroki. Ćwiczenia pobudzające ekspresję ruchową przy muzyce i kształtujące pamięć ruchową oraz pierwsze wprawki taneczne. 
 • Dobry start. Ciało, jako narzędzie ekspresji ruchowej tancerza wymaga odpowiedniego przygotowania. Proponujemy różne warianty rozgrzewek, zabawy ruchowe, elementy stretchingu, ćwiczenia rytmiczne i  koordynacyjne.
 • Zumba kids. Energetyczne połączenie fitnessu z tańcem w formie wesołej i dynamicznej zabawy przy największych hitach. Super zabawa i świetny trening. 
 • Jazz i style streetowe. Nauka podstawowych kroków, figur i układów tańca nowoczesnego, kilka słów o charakterystyce i technice. 
 • Choreografia. Proste układy choreograficzne do przebojów letnich. 
 • Dance battle. Improwizacje, zabawy, wyzwania i bitwy taneczne w grupach i solo.
 • Kostium. Wspólnie wymyślimy i przygotujemy nasze kostiumy i dodatki, w których zatańczymy finałową choreografię. 
Letnia Strefa Przygody i Magiczny Kazimierz Dolny    
 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku oraz Górę Trzech Krzyży. A to dopiero początek... Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spaceru urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim. 
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska oraz konkursy.
Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek i spektakle teatralne.
 
Dostępne terminy: 08-19.07.2023

Więcej informacji na stronie:www.kompas.pl
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65239940
 • Data wyróżnienia: 16.05.2023
 • Data wprowadzenia: 08.03.2023
Wróć do góry