Wróć do góry

Kolonie dla dzieci Ninja Kids

Ogłoszenie podstawowe
Cena

2 690

Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Termin
2023-06-25 - 2023-07-01
Wiek
8 - 13
Czas trwania (dni)
7

Treść ogłoszenia

Witajcie wśród miłośników sportów ekstremalnych! Dla naszych młodych odkrywców mamy niezwykłą ofertę - kolonię Ninja Kids! Podczas naszego obozu nie tylko będą mieli okazję do aktywnego wypoczynku, ale przede wszystkim będą mieli szansę na przetestowanie swoich umiejętności w sztuce przetrwania.

Noc w hamaku to dla wielu z nas niezapomniane doświadczenie, a dla naszych uczestników będzie to czas, kiedy będą mogli przetestować swoje umiejętności przetrwania w trudnych warunkach. Wraz z drużyną Ninja Kids, którą tworzą nasi doświadczeni instruktorzy, uczestnicy będą mieli szansę na naukę parkouru, czyli skakania po przeszkodach, a także na kalistenikę, czyli ćwiczenia siłowe, które pomogą wzmocnić mięśnie i poprawić ich wytrzymałość.

Zajęcia sportowe, w tym biegi z przeszkodami, to nieodłączny element naszego programu. Uczestnicy będą mieli okazję do rywalizacji w różnych konkurencjach, a zwycięzcy otrzymają nagrody. Na naszej kolonii nie może też zabraknąć zajęć wodnych, podczas których uczestnicy będą mieli okazję do kajakowania, pływania i innych wodnych atrakcji.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbają o to, aby każdy uczestnik obozu miał maksimum frajdy i jednocześnie pozyskał wiele nowych umiejętności. Nasz program składa się z różnych aktywności, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy zatem do naszej kolonii Ninja Kids, gdzie czekają na Was niezapomniane przygody, wspaniała zabawa i wiele nowych umiejętności!
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Adam Zagórski

573798... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Mausz
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 23 dni (do 22.06.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65255784
  • Data wprowadzenia: 21.03.2023
Zadzwoń SMS