Narty/Snowboard & Termy w Poroninie

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
949
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2020-01-11
Termin do
2020-01-17

Treść ogłoszenia

NARTY/SNOWBOARD w Poroninie
czyli śnieżne szaleństwo i gorący relax
Zimowisko dla uczestników 8-12 lat oraz Obóz zimowy dla młodzieży 13-17 lat
od początkujących po zaawansowanych …

PORONIN -
 to jedna z piękniejszych miejscowości Podtatrza. Jest niewielką, malowniczą, górską miejscowością, położoną zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą stąd szybko i łatwo dostać się do znanych narciarskich miejscowości - Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, Małego Cichego oraz na wyciąg Suche-Ski. Jest to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

WYŻYWIENIE  -   4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). W przypadku całodziennych wycieczek lunch pakiet w ramach obiadu – WYŚMIENITA KUCHNIA DOMOWA !

TERMIN i CENA:
11.01 – 17.01.2020     już od 949 zł
BARDZO BOGATY PROGRAM!

PROGRAM NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY - 5 dni na stoku!

- Codzienne zajęcia na stoku w stacji narciarskiej „Małe Ciche” pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
Program dla początkujących: rozgrzewka, zapoznanie się ze sprzętem i słownictwem, DEKALOG NARCIARSKI, nauka m.in.prawidłowej regulacji sprzętu,chodzenia w butach narciarskich, bezpiecznego poruszania w nartach/desce po płaskim podłożu,  jazdy równoległej i skrętów.
Program dla zaawansowanych: rozgrzewka, eliminowanie błędów i korygowanie złych nawyków, doskonalenie pracy nóg, balansowania, nauka szybkich zjazdów, zjazdów carvingowych, jazda synchroniczna, szlifowanie jazdy pługiem, szusem, doskonalenie skrętów i jazdy równoległej itp.
- Zawody narciarskie z nagrodami
- Wszystkich uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!!

PROGRAM APRES SKI – zabawa i relaks poza stokiem!
Gorący wypoczynek w Termie Bani – czeka nas 2,5 godziny pobyt w kompleksie termalnym wyposażonym  m.in. w basen rekreacyjny,  zjeżdżalnie: anakonda, pontonową, turbo i inne  o łącznej długości ponad 300 metrów, gorące termy, baseny ze sztuczną falą, groty z gejzerem, karuzele wodne i kaskady.
Spacer po Krupówkach – zobaczymy najsławniejszą ulicę w Zakopanem.
FLUO PARTY! Podczas wieczornej zabawy użyjemy farb fluorescencyjnych, fluo gadżetów i zrobimy najlepszą imprezę na Podhalu!
- „100 pytań do Kadry” - planszówki to nuda! Łamiemy reguły i wychodzimy poza schematy! Sami staniemy się interaktywną grą, odpowiemy na pytania na temat kadry i Tatr.
- Ognisko z kiełbaskami w towarzystwie podhalańskiego folkloru, muzyki i tańców.
Zimowy Team Building  – urządzimy bitwę na śnieżki, ulepimy bałwana, zrobimy zimowe aniołki i zrobimy wyścigi na jabłuszkach.
- Wieczór filmowy - podczas długich, zimnych wieczorów, w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu, PRZY KOMINKU urządzimy nocny seans filmowy Wieczór filmowy z kubełkiem popcornu.
- Artystycznie -  kto by nie chciał zrobić karykatury swojego wychowawcy? Zamienimy się w artystów i z przymrużeniem oka wyrzeźbimy wizerunki naszych opiekunów!


Po więcej informacji zapraszamy do biura:
Biuro Turystyczne Czerwiński Travel
u.. Biegańskiego 10/11
80-807 Gdańsk 
tel. 58 32 21 986
  • Numer ogłoszenia: 62916806
  • Data wprowadzenia: 1 października 2019
  • Aktualizacja: 1 października 2019
  • Wyświetleń: 47
  • Wyświetleń na liście: 1 236