Obóz ASG - Militarny — Operacja „ViaMasuria” - Obozy Młodzieżowe na Mazurach | ViaCamp

powrót do listy
Zdjęcie 1 / 20

Treść ogłoszenia

Poniższy program jest streszczony. Aby uzyskać pełne informacje na temat obozu przygodowego, skontaktuj się z nami telefonicznie, lub odwiedź naszą stronę internetową.

Dokładne informacje i promocje znajdziesz na www.viacamp.pl

Dostępne turnusy i ceny
 • Turnus I (29.06.2019 - 07.07.2019) - 1599,-
 • Turnus II (08.07.2019 - 18.07.2019) - 1899,-
 • Turnus III (19.07.2019 - 29.07.2019) - 1899,-
 • Turnus IV (30.07.2019 - 09.08.2019) - 1899,-
 • Turnus V (10.08.2019 - 20.08.2019) - 1899,-
 • Turnus VI (21.08.2019 - 28.08.2019) - 1399,-
Wciel się w żołnierza elitarnych sił specjalnych i zlikwiduj strategiczny cel. Przy użyciu wysoce wyspecjalizowanego sprzętu i odpowiednio dobranej taktyce drużynowej namierz i zneutralizuj wroga.

Szczegółowo uszykowany teren, którym otoczony jest ośrodek, daje doskonałą możliwość prowadzenia rozgrywek ASG (Air Soft Gun). Liczy się zorganizowanie i współdziałanie wszystkich członków zespołu. Pamiętaj! Każdy błąd będzie oznaczał porażkę!

Obóz ASG - Militarny — Operacja „ViaMasuria” ma na celu naukę samodzielności, wytrwałości i oceny ryzyka podejmowanych przez siebie decyzji. Co więcej kształtuje sprawność fizyczną, a także uczy organizacji pracy i działania w grupie. Całą wiedzą nabytą podczas przygotowań uczestnicy posługują się w trakcie obozowych operacji „ViaMasuria”, na które składa się szeroki wachlarz misji do wykonania. Szturm na budynek, odbijanie zakładników z rąk terrorystów, czy nocny atak na wroga z użyciem czterokołowców to tylko garstka tego, co zawiera operacja „ViaMasuria”. Mają one charakter rozpoznawczy, ofensywny, a także reagowania kryzysowego. Kolonie letnie ViaCamp na Mazurach to połączenie aktywnego wypoczynku z relaksem i odprężeniem.

Uczestnicy wcieleni w żołnierzy elitarnych sił specjalnych posługują się profesjonalnymi replikami ASG - karabinami szturmowymi AEG Specna Arms, AK47, czy karabinami snajperskimi Swiss Arms. W skład wyposażenia militarnego każdej z drużyn wchodzą również granaty dymne, jak i system komunikacji radiowej. Obozy letnie ViaCamp na Mazurach to idealnie spędzony czas dla Twojego dziecka.

Program imprezy
 • Zajęcia ASG – będziemy uczestniczyć w rożnorodnych operacjach „ViaMasuria” m in: szturmy na budynek, ratowanie więzionych zakładników przez „terrorystów”, atak „antyterrorystów” na bazy „terrorystów”, nocne ofensywy „antyterrorystów” na „terrorystów” oraz zapogieganie planowanych zamachów przez „terrorystów”. Wcielimy się w świat elitarnych jednostek specjalnych, nauczymy się komunikacji radiowej oraz prawdziwego zorganizowania w sytuacjach kryzysowych. Poczujemy się jak na prawdziwej interwencji elitarnych sił specjalnych.
 • MilSim – (od ang. Military Simulation). Wcielimy się w świat elitarnych sił specjalnych, który pozwoli nam jak najwierniej zobrazować warunki panujące na prawdziwym polu bitwy. Przede wszystkim postawimy na odpowiednie ułożenie taktyki i strategii. W tym przypadku wymiana ognia między drużynami będzie tylko tłem całej operacji.
 • Speedsoft – w tym trybie gry postawimy na dynamiczność i bystrość uczestniczących. Na specjalnie przygotowanym, niewielkim polu gry wykorzystamy agresywną strategię obu drużyn. O wygranej zadecyduje przewidywalność ruchów drużyny przeciwnej. Każdy błąd oznaczać będzie porażkę!
 • Nocna Operacja – wyruszamy późną nocą, aby wziąć udział w operacji, która odbywa się w samym środku lasu. Przy użyciu latarek, granatów dymnych oraz krótkofalówek, ruszymy w celu wykonania postawionej nam misji. W przeciwieństwie do rozgrywek toczonych w dzień, operacja nocna wymaga jeszcze większej koncentracji, skupienia i przede wszystkich współdziałania wszystkich członków drużyny. Od tego zależeć będzie cały przebieg naszej misji. Udział w operacjach nocnych nie jest obowiązkowy.
 • Turniej ASG – zasady są te same co w przypadku turnieju piłki nożnej. Uczestniczący zostaną podzieleni na drużyny, w których stawią czoła kadrze. Nie będzie łatwo! Wygrana drużyna otrzyma specjalne nagrody przygotowane przez VIACAMP.
 • Podchody ASG – podzielimy się na dwie drużyny, goniącą (Tropiciele) oraz uciekającą (Uciekinierzy). Zadaniem Tropiących będzie dotarcie do celu oraz schwytanie Uciekinierów.
 • Policjanci i Złodzieje – z udziałem uczestników grupy obozu paintballowego, podzielimy się na tych dobrych i tych złych. Zadaniem drużyny złodziei będzie wykradnięcie tajnych wiadomości oraz uprowadzenie komendanta Policji z komisariatu. Zadaniem drużyny policjantów jest pilnowanie porządku oraz ściganie przestępców. Akcja rozgrywa się w godzinach nocnych - bez użycia markerów paintballowych oraz karabinów ASG!
 • Zajęcia z Survivallu – poznamy podstawy zachowania w przypadku, kiedy zostaniemy zdani sami na siebie. Głównym zadaniem zajęć będzie budowanie szałasów z wykorzystaniem tego co oferuje nam natura, nauka zdobywania i przygotowywania pożywienia w lesie, a także umiejętność rozpalania ogniska bez użycia zapałek. Nauczymy się wyznaczać kierunki świata, posługiwać mapą oraz kompasem, a także poznamy naukę poruszania się na orientację w terenie.
 • Rejsy Żeglarskie – nie ma nic piękniejszego jak żeglowanie po jeziorze Ryn. Poznamy podstawy żeglarstwa i manewrowania jachtem. Nasz instruktor przybliży działanie jachtów żeglarskich oraz jak należy się zachować na wodzie podczas różnych warunków atmosferycznych.
 • Kajaki i Rowerki Wodne – piękno Ryńskiego jeziora można podziwiać także pływając kajakami lub rowerkami wodnymi. Podczas trwania obozu organizowana jest rowerowo-kajakowo-żeglarska eskapada. Cel podróży ustalany jest na miejscu, a czas całej wyprawy to ok. 3 godziny.
 • Wyprawa Kajakowo-Żeglarska – wyruszymy na wyprawę, jedni kajakami, drudzy żaglówką. Następnie spotkamy się w miejscu wyznaczonym wcześniej przez kadrę.
 • Wyprawa Rowerowa – wyprawa rowerami w piękne, Mazurskie lasy. Poruszamy się w kamizelkach oraz kaskach ochronnych, po szlakach do tego przeznaczonych. Nie możnemy zapomnieć przede wszystkim o bezpieczeństwie.
 • Plażowanie – aby odpocząć od wyczerpujących zajęć, spędzimy czas na plaży czerpiąc przyjemność z pięknej pogody, słońca i wody. Korzystać będziemy z różnegorodzaju gier oraz zabaw plażowych.
 • Noc Pod Gwiazdami NOWOŚĆ! – Czy może być coś piękniejszego niż noc pod gołym niebem z wykorzystaniem naturalnego otoczenia? Wspaniałe okoliczności przyrody, grono przyjaciół, przepyszny prowiant, gitara i ognisko. Takich przyjemności mogą doświadczyć nasi obozowicze. Późnym popołudniem wraz z grupą uczestników wyruszymy w rejs żeglarski ku przygodzie! Po kilku godzinach aktywnego żeglowania przycumujemy naszą żaglówkę do brzegu. Kolejne godziny poświęcimy na wspólne śpiewanie, granie na gitarze i biwakowanie! Noc spędzimy w namiotach, lub na pokładzie jachtu. Z samego rana wyruszymy w rejs powrotny do portu żeglarskiego „Bocianie Gniazdo”.
 • Udział w rejsie „Noc pod gwiazdami” nie jest obowiązkowy.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

1 499 zł

Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

1 599 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

1 499 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

1 599 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie premium
Cena
1 599
Adres
Ryn Mazury
Mazurska 30
Ważne jeszcze 113 dni (do 16.09.2019)
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2019-06-29
Termin do
2019-08-28
Więcej parametrów
733078 Zadzwoń
ViaCamp Robert Truszkowski
E-mail
k...@viaca... Wyświetl e-mail
www
https://viacamp.pl/
obserwuj to ogłoszenie
 • Numer ogłoszenia: 62369086
 • Data wyróżnienia: 17 maja 2019
 • Data wprowadzenia: 16 marca 2019
 • Aktualizacja: 16 marca 2019
 • Wyświetleń: 92
 • Wyświetleń na liście: 2 989
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS