Wróć do góry

Obóz Fantasy Battle

Ogłoszenie podstawowe
Cena

3 199

Jestem
Firmą
Rodzaj
Inne
Termin
2023-07-20 - 2023-07-31
Wiek
13 - 18
Czas trwania (dni)
12

Treść ogłoszenia

Zapraszamy w zupełnie nowe miejsce! Wakacje na Mazurach będą fantastycznym tłem do nawiązania nowych znajomości i kreatywnego spędzenia czasu z rówieśnikami – wspólna pasja i zainteresowania pozwolą na zbudowanie zgranego zespołu i wspaniałej atmosfery, do której będziecie chcieli wracać każdego roku!
Nasz obóz wykracza poza utarte schematy, a program został przygotowany przez doświadczonego Mistrza Gry ze specjalną dedykacją dla osób takich, jak Ty! Czeka na Ciebie w pełni wyposażona pracownia modelarska, w której znajdziesz nie tylko niezbędne do realizacji programu figurki, farby, elementy makiety i narzędzia, ale też bogatą kolekcję gier planszowych, karcianek oraz materiałów plastycznych.

Warhammer 40 000 oraz Warhammer Kill Team. Jedne z najpopularniejszych systemów bitewnych zakorzenionych w realiach science-fiction, posiadających własną mechanikę – czyli reguły walki i punktacji, którą przybliżą Wam instruktorzy prowadzący obóz. Przywieź własną armię albo skorzystaj z naszych modeli i stwórz niepowtarzalną historię w jednym z uniwersów i ogromnych bitwach fabularnych oraz ligowych!
Gry planszowe i karciane. Jedni lubią grać w prostsze gry towarzyskie i szybkie karcianki, inni w bardziej skomplikowane i rozbudowane planszówki, które potrafią trwać godzinami - na naszym obozie niczego nie brakuje. Posiadamy wiele gier o różnym stopniu trudności oraz tematyce, także na pewno znajdziesz coś dla siebie. 
Warsztaty modelarskie. Otrzymasz do dyspozycji figurki i farbki do malowania postaci oraz materiały do przygotowania makiet 3D. Możesz tym sposobem nie tylko rozwinąć swoje zdolności manualne, ale samodzielnie wykonać od podstaw modele i tereny, które będą wykorzystywane podczas dalszego, wspólnego grania.
Kampanie narracyjne. W skrócie to, na co wszyscy czekają! Stań na czele swoich wojsk i rozegraj pasjonującą kampanię w jednym z uniwersów. Weź udział w wielkich bitwach, niespodziewanych rajdach, zasadzkach i oblężeniach. Zastanów się jednak dobrze, jaką stronę konfliktu wybierzesz i z kim się sprzymierzyć, gdyż będzie to miało ogromny wpływ na dalszy ciąg rozgrywki.
Sesje RPG. Podczas obozu rozgrywamy kilka mniejszych, bądź jedną bardziej rozbudowaną sesję RPG. Możemy odegrać starego klasyka D&D albo wykorzystać jeden z wielu systemów przygotowanych przez Mistrza Gry. Od kilku lat praktykujemy również wcielenie się uczestnika w role osoby prowadzącej sesje i odgrywamy ich własne pomysły i stworzone kampanie - tutaj tematyka, jak i rodzaje pozostają w Waszych rękach!
Obóz letni  to również świetna okazja na skorzystanie z przeróżnych atrakcji wodnych oraz bardziej aktywnych punktów programu. Jeśli masz ochotę, dołącz do zajęć, które proponujemy wszystkich uczestnikom naszych obozów na Mazurach:
 • SUP. Będziemy pływać na dużej, dobrze wyprofilowanej i bardzo wypornej desce za pomocą lekkiego wiosła. SUP to idealny wstęp do każdego sportu wodnego. 
 • Kajaki. Wakacyjna wyprawa po jeziorze Plusznym Wielkim, którego widok z lotu ptaka bardziej przypomina Amazonię niż Mazury.
 • Rowery wodne. Wycieczki po jeziorze to nie tylko relaks, ale również super obozowa integracja.
 • Paintball pneumatyczny. Emocjonująca rozgrywka pomiędzy Uczestnikami korzystającymi z innowacyjnych markerów pneumatycznych.  Podczas zajęć zapewniamy specjalne ubranie, maski ochronne, markery i kulki z farbą.
 • Archery Tag. To gra zespołowa, gdzie uczestnicy strzelając z łuków i chroniąc się za przeszkodami terenowymi próbują pokonać przeciwną drużynę. Oczywiście strzały są zakończone miękkimi i bezpiecznymi gąbkami, a uczestnicy są wyposażeni w maski.
Ponadto w programie:
 • beztroskie plażowanie i kąpiele w jeziorze pod okiem ratownika WOPR
 • ogniska z pieczeniem kiełbasek i szantami
 • leśne  gry terenowe z nagrodami
 • mafia w nowej odsłonie fabularnej
 • wieczorne kino pod chmurką
Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Kompas

Obóz Produkcji Muzycznej

Ogłoszenie premium

3 199 zł

Aktualizacja: 1 dzień temu

Japońska Przygoda z Mangą

Ogłoszenie premium

3 199 zł

Aktualizacja: 1 dzień temu

Interkamp Junior - Mała Akademia Filmowa

Ogłoszenie premium

3 099 zł

Aktualizacja: 1 dzień temu

Interkamp Junior - Teatr & Taniec & Muzyka

Ogłoszenie premium

3 099 zł

Aktualizacja: 1 dzień temu

Karolina Bronk

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Olsztynek Olsztynek
Waszeta 1
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 98 dni (do 09.09.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65241697
 • Data wprowadzenia: 09.03.2023
Zadzwoń E-mail