Wróć do góry

Obóz Hand Made

Ogłoszenie podstawowe
Cena

3 199

Jestem
Firmą
Rodzaj
Plastyczne
Termin
2023-06-26 - 2023-07-07
Wiek
13 - 19
Czas trwania (dni)
12

Treść ogłoszenia

Rękodzieło artystyczne, a więc hand made, w ostatnich latach to absolutny hit. Świat przedmiotów handmade to zarazem wdzięczna zajawka dla każdego, ale i solidne rzemiosło. Ze względu na bogactwo technik, zalety użytkowe oraz wielowiekową tradycję rękodzieło staje się bardzo popularnym hobby ale także metodą na… dobry i oryginalny biznes. Czas spróbować swoich sił w różnych rodzajach rękodzieła,  pójść z duchem ekologicznego stylu życia oraz zauważyć dla siebie szansę na rozkręcenie własnego interesu w przyszłości.
Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. Inspiruj się tym, co najpiękniejsze! 
 
Strefa rękodzieła 
 • Handmade w pigułce. Otwórzmy skarbiec technik, narzędzi, dzieł i miejsc. Zobacz inspirujące przykłady z historii sztuki, a także te współczesne. 
 • Scrapbooking. Przygotuj fantazyjny album na osobistą galerię najpiękniejszych wspomnień z obozu.
 • Decoupage. Technika ozdabiania przedmiotów wykonanych z drewna, tektury, plastiku, ceramiki i metalu. 
 • Pachnąca sztuka. Tworzenie aromatycznych świec, saszetek i mydełek zapachowych. 
 • Makrama. Zrobimy cuda z plecionego sznurka, drewnianych korali i stelażu. 
 • No to szyjemy! Zajmiemy się nauką podstaw szycia na maszynie. Po części instruktażowej przygotujemy własne projekty, które samodzielnie wykonany. Poduszka dekoracyjna, maskotka, a może torebka? Wybór należy do Ciebie.
 • Ekologia górą! Współczesny świat wymaga troski – pomóżmy mu naszą fantazją. Recyklingowe zabawki, sztuka zero waste i nowe życie starych przedmiotów.
 • Artystyczny rajd. Kazimierz Dolny słynie z licznych galerii sztuki rękodzieła artystycznego. Tutaj mieszkają i tworzą zwykli-niezwykli ludzie, których warto poznać. I my wybierzemy się na inspirujący rajd po galeriach, porozmawiamy o sztuce z lokalnymi artystami.
Strefa ART Biznesu
 • Pierwsze kroki. Co to jest biznesplan? Jak określić grupę docelową? Jakie są zasady PR? Czy warto zrobić logotyp? Warsztaty bardzo przydatne dla każdego, kto myśli o rozkręceniu własnego interesu.
 • Social Media. Bądź widoczny! Porozmawiamy o tym, jak prowadzić profil na Instagramie oraz jak stworzyć pożądany wizerunek marki. Zorganizujemy też prawdziwą sesję zdjęciową wykonanych przez nas produktów.
 • Budżet. Szaleństwo artystyczne jest wspaniałe ale oczywiście wiąże się z kosztami… Za ile kupić właściwe materiały, jak dobrać ceny produktów, jak stworzyć kosztorys i przemyśleć budżet - pakiet informacji dla każdego przyszłego przedsiębiorcy.
 • Galeria rękodzieła. Na koniec obozu odbędzie się wernisaż. Przygotujemy  niepowtarzalną  wystawę z własnoręcznie zrobionych dzieł! Opatrzymy ją wykonanymi przez nas materiałami promocyjnymi i zaproszeniami. 
Letnia Strefa Przygody i Magiczny Kazimierz Dolny    
 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku oraz Górę Trzech Krzyży. A to dopiero początek... Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spaceru urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim. 
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska oraz konkursy.
Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek i spektakle teatralne.
 
Dostępne terminy: 08-19.07.2023

Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Kompas

Hiszpania, Barcelona i atrakcje Costa Brava. Obóz młodzieżowy.

Ogłoszenie podstawowe

3 599 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Obóz językowy by Early Stage & Kompas - Mazury - 11-14 lat

Ogłoszenie podstawowe

3 399 zł

Aktualizacja: 16 dni temu

Moja Pierwsza Szkoła Przetrwania

Ogłoszenie podstawowe

2 499 zł

Aktualizacja: 16 dni temu

Obóz ASG level 1 Korpus Podstawowy

Ogłoszenie podstawowe

2 799 zł

Aktualizacja: 16 dni temu

Karolina Bronk

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Kazimierz Dolny  Kazimierz Dolny
Małachowskiego 17
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 99 dni (do 08.09.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65240091
 • Data wyróżnienia: 16.05.2023
 • Data wprowadzenia: 08.03.2023
Zadzwoń E-mail