Wróć do góry

Obóz Modelarski

Ogłoszenie podstawowe
Cena

3 099

Jestem
Firmą
Rodzaj
Inne
Termin
2023-06-26 - 2023-07-08
Wiek
13 - 18
Czas trwania (dni)
12

Treść ogłoszenia

Podczas naszego obozu będziemy budować, kleić, majsterkować, malować, rysować, brudzić się  i tworzyć razem wspaniałe dzieła, budowle i konstrukcje – nasz program został tak przygotowany, żeby połączyć naukę i zabawę. Dzięki temu będziemy pracować m. In. nad motoryką małą, wyobraźnią przestrzenną oraz skupieniem. Mamy nowoczesne podejście, doświadczoną kadrę i profesjonalne materiały - serdecznie zapraszamy na wakacje pełne zajawki na Mazury! 
Nasz obóz wykracza poza utarte schematy, a program został przygotowany przez doświadczonego Mistrza Gry ze specjalną dedykacją dla miłośników modelarstwa.
Czeka na Ciebie w pełni wyposażona pracownia modelarska, w której znajdziesz nie tylko niezbędne do realizacji programu figurki, farby, elementy makiety i narzędzia, ale też bogatą kolekcję gier planszowych, karcianek oraz materiałów plastycznych.
Wakacje na Mazurach będą doskonałym miejscem do nawiązania nowych znajomości i kreatywnego spędzenia czasu z rówieśnikami. Wspólne zainteresowania pozwolą na zbudowanie zgranego zespołu i wspaniałej atmosfery, do której warto wracać każdego roku!
 • Nasza pracownia. To będzie nasza oaza i miejsce pracy kreatywnej. Tutaj będziemy szkolić się, inspirować i tworzyć. Tutaj będziemy rozwijać nasze zajawki i szlifować umiejętności. Na początku poznamy dostępne materiały, nauczymy się korzystać z wszystkich pomocnych narzędzi i po prostu zorganizujemy przestrzeń tak, by każdemu służyła w praktyce i była funkcjonalna. 
 • Warsztaty modelarskie. W trakcie obozu każdy uczestnik otrzyma modele, które od podstaw będzie można składać, malować i dekorować wg własnego uznania. Do dyspozycji obozowiczów mamy przeróżne masy, surowce i materiały budowlane. Zajęcia będą połączeniem teorii z elementami praktyki i technikami mającymi zastosowanie w życiu codziennym. 
 • Warsztaty malarskie. Będziemy ćwiczyć umiejętności malarskie na modelach 3D, makietach i elementach dekoracyjnych. Pod okiem doświadczonego instruktora będziesz od podstaw poznawać tajniki technik malarskich i szlifować swój kunszt oraz precyzję.
 • Rysunek techniczny. W trakcie zajęć nie zabraknie zabawy przy profesjonalnie przygotowanych materiałach, które pomogą w ćwiczeniu ręki i skupianiu uwagi. Proponujemy różnorodne formy i materiały – każdy znajdzie coś dla siebie!
 • Konstrukcje przestrzenne. Nasza praca i wysiłki zostaną przekute w fantastyczne dzieła, makiety tematyczne, konstrukcje techniczne i budowle. Każdy będzie miał możliwość wyboru techniki oraz tematu swojej pracy. 
 • Prelekcje. Wtrakcie obozu proponujemy szkolenia z zakresu wytwarzania figurek, makiet 3D oraz malowania. Doświadczony instruktor zawsze chętnie podzieli się swoją pasją, pomoże tam, gdzie będziesz go potrzebował i da cenne wskazówki na drodze doskonalenia umiejętności. 
 • Gry planszowe i karciane. Jedni lubią grać w prostsze gry towarzyskie i szybkie karcianki, inni w bardziej skomplikowane i rozbudowane planszówki, które potrafią trwać godzinami - na naszym obozie niczego nie brakuje. Posiadamy wiele gier o różnym stopniu trudności oraz tematyce, także na pewno znajdziesz coś dla siebie.
PROGRAM MAZURY
Obóz letni  to również świetna okazja na skorzystanie z przeróżnych atrakcji wodnych oraz bardziej aktywnych punktów programu. Dołącz do zajęć, które proponujemy wszystkich uczestnikom naszych obozów na Mazurach:
 • SUP. Będziemy pływać na dużej, dobrze wyprofilowanej i bardzo wypornej desce za pomocą lekkiego wiosła. SUP to idealny wstęp do każdego sportu wodnego. 
 • Kajaki. Wakacyjna wyprawa po jeziorze Plusznym Wielkim, którego widok z lotu ptaka bardziej przypomina Amazonię niż Mazury.
 • Rowery wodne. Wycieczki po jeziorze to nie tylko relaks, ale również super obozowa integracja.
 • Paintball pneumatyczny. Emocjonująca rozgrywka pomiędzy Uczestnikami korzystającymi z innowacyjnych markerów pneumatycznych.  Podczas zajęć zapewniamy specjalne ubranie, maski ochronne, markery i kulki z farbą.
 • Archery Tag. To gra zespołowa, gdzie uczestnicy strzelając z łuków i chroniąc się za przeszkodami terenowymi próbują pokonać przeciwną drużynę. Oczywiście strzały są zakończone miękkimi i bezpiecznymi gąbkami, a uczestnicy są wyposażeni w maski.
 • Leśny survival. Podstawowe techniki przetrwania, budowa szałasu, tropienie, stosy ogniskowe i orientacja w terenie.
 • Zajęcia INO. To nauka posługiwania się mapą i kompasem, czyli wstęp do pierwszych imprez na orientację. 
 • Zajęcia z pierwszej pomocy. Będziemy się uczyć jak postępować podczas wypadków. Podstawowe wiadomości, które zawsze warto sobie powtarzać, aby w sytuacji zagrożenia podejmować trafne decyzje.
Ponadto w programie:
 • beztroskie plażowanie i kąpiele w jeziorze pod okiem ratownika WOPR
 • ogniska z pieczeniem kiełbasek i szantami
 • leśne  gry terenowe z nagrodami
 • mafia w nowej odsłonie fabularnej
 • wieczorne kino pod chmurką
Dostępne terminy:  08-19.07.2023, 01-12.08.2023

Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl 
 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Kompas

Hiszpania, Barcelona i atrakcje Costa Brava. Obóz młodzieżowy.

Ogłoszenie podstawowe

3 599 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Obóz językowy by Early Stage & Kompas - Mazury - 11-14 lat

Ogłoszenie podstawowe

3 399 zł

Aktualizacja: 14 dni temu

Moja Pierwsza Szkoła Przetrwania

Ogłoszenie podstawowe

2 499 zł

Aktualizacja: 14 dni temu

Obóz ASG level 1 Korpus Podstawowy

Ogłoszenie podstawowe

2 799 zł

Aktualizacja: 14 dni temu

Karolina Bronk

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Olsztynek Olsztynek
Waszeta 1
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 102 dni (do 09.09.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65241765
 • Data wyróżnienia: 20.04.2023
 • Data wprowadzenia: 09.03.2023
Zadzwoń E-mail