OBÓZ NARCIARSKI & AQUAPARK NA SŁOWACJI

powrót do listy
Zdjęcie 1 / 7
Cena
1 334
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2020-01-17
Termin do
2020-01-24

Treść ogłoszenia

OBÓZ NARCIARSKI - NOWY SMOKOWIEC/ TATRZAŃSKA ŁOMNICA
Narciarski obóz dla uczestników 12 - 18 lat
AQUACITY POPRAD w cenie!
od początkujących po zaawansowanych …
#NAJLEPSZY #OBÓZ #NIE #MOŻESZ #PRZEGAPIĆ


NOWY SMOKOWIEC/ TATRZAŃSKA ŁOMNICA: miejscowość uzdrowiskowa położona u południowych podnóży Tatr Wysokich na Słowacji na wysokości 985 m n.p.m. Od serca Tatr wysokich - Tatrzańskiej Łomnicy dzieli ją tylko 7,5 km. Tatrzańska Łomnica jest jednym z najpiękniejszych kurortów Tatrzańskich dla narciarzy  w całej EUROPIE. Znajduje się tu najdłuższa trasa zjazdowa 6 km długości pokonująca 1300 metrów różnicy wysokości.

WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie w hotelu (śniadanie, obiadokolacja – kuchnia regionalna  + mini pakiet na drogę powrotną.

TERMIN i CENA:
17.01 – 24.01.2020     1334 zł

PROGRAM RAMOWY:
-  
1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Słowacji. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
2 – 6 Dzień: Śniadanie. Jazda na nartach na Tatrzańskiej Łomnicy. Lekcje jazdy/ wskazówki odbywają się pod opieką instruktorów – wychowawców.Obiadokolacja i zajęcia Apres Ski.
7/8 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Zabawa w Aquapark City Poprad. Obiad podczas pobytu w Aquaparku. Mini pakiet na drogę powrotną. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Gdańska w godzinach nocnych/ wczesnoporannych.
 
PROGRAM NARCIARSKI:
Zapewniamy 5 dni białego szaleństwa na stoku! Gwarantujemy niesamowitą zabawę i niezapomniane wrażenia ze zjazdów oraz wspaniałe widoki!
Wykwalifikowana kadra instruktorsko – wychowawcza zapewni naukę i ewentualne szlifowanie błędów dla wszystkich grup: początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych narciarzy. O przydziale do grupy zdecyduje sprawdzian z umiejętności.
- Na koniec turnusu zorganizujemy Zimowe Igrzyska Olimpijskie, aby każdy mógł się wykazać poczynionymi postępami. Będzie to podsumowanie całego wyjazdu i doskonała zabawa połączona z nutką rywalizacji.
 
PROGRAM APRES SKI:
AQUACITY POPRAD - to gorące szaleństwo i relaks w jednym. W Aquaparku znajduje się 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w AquaCity pochodzi z naturalnego podziemnego źródła i jest doprowadzana do kompleksu, a następnie w procesach technologicznych schładzana z temperatury 50°C do 36 – 38°C. Rewelacyjna zabawa BEZ LIMITU CZASOWEGO!
Game night - niczym gra w Casino de Monte Carlo -  Poczujemy się jak w prawdziwym Kasynie Monte Carlo. Krupierami będą wychowawcy a gracze mogą wystylizować się w prawdziwych biznesmenów i popróbować szczęścia w grach.
HASZTAG PARTY - Na takiej imprezie jeszcze nie byłeś/ byłaś! Więcej szczegółów dowiesz się na miejscu
Stary Smokowiec  - GAME CITY – gra strategiczna
Zajęcia kreatywne i rekreacyjne - Każdego dnia podczas pobytu wychowawcy zadbają o dobra zabawę i zajęcia rekreacyjne po białym szaleństwie na stoku.
Tradycyjna bitwa na śnieżki z budowaniem fortyfikacji – drżyjcie bałwany
Uroczyste zakończenie zimowiska z wideo prezentacją - Podsumujemy zimowisko i powspominamy najlepsze i najzabawniejsze momenty na wideo prezentacji.

Po więcej informacji zapraszamy do biura:
Biuro Turystyczne Czerwiński Travel
ul. Biegańskiego 10/11
80-807 Gdańsk 
tel. 58 32 21 986

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 334 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

949 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe
583221... Zadzwoń
b...@ctrav... Wyświetl e-mail
Biuro Turystyczne Czerwiński Travel
Ważne jeszcze 41 dni (do 01.01.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
  • Numer ogłoszenia: 62916853
  • Data wprowadzenia: 1 października 2019
  • Aktualizacja: 1 października 2019
  • Wyświetleń: 25
  • Wyświetleń na liście: 507
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS