Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 5

Obóz nurkowy w Polsce

Cena

3 850

Jestem
Firmą
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin
2023-07-30 - 2023-08-08
Wiek
10 - 15
Czas trwania (dni)
10

Dzieci mają wiele radości z odkrywania nowego świata – zarażone pasją do nurkowania mogą budować pewność siebie w oparciu o własne osiągnięcia i doświadczenia, dzięki czemu zyskują ważną pozycję w grupie rówieśników, co jest bezcenne, bo daje im poczucie wyjątkowości.
Podczas dziesięciodniowego wyjazdu uczestnicy będą mieli okazję stać się pełnoprawnymi nurkami z międzynarodowym certyfikatem PADI ważnym na całym świecie, udoskonalić wcześniej zdobyte umiejętności, a także poznać rówieśników dzielących te same pasje.
Lata doświadczeń w prowadzeniu tego typu wyjazdów i zaangażowanie w ich prowadzenie wykwalifikowanej kadry, daje również gwarancje, że czas pomiędzy szkoleniami i nurkowaniami będzie wypełniony masą przyjemności i szaleństw, a Dzieci wrócą z obozu zadowolone i szczęśliwe.
Obóz dedykujemy Dzieciom i Młodzieży, która nie miała dotychczas kontaktu z nurkowaniem (Wariant I) jak i tym, które są już po kursie nurkowania (Wariant II i III).
Wariant I – obóz z kursem Open Water Diver (podstawowy kurs nurkowania)
Wariant II – obóz z kursem Advanced Open Water Diver (kurs doskonalący umiejętności nurkowe – dostępny dla młodzieży powyżej 12 roku życia z zalogowanymi 20 nurkowaniami)
Wariant III – obóz z trzema wybranymi specjalizacjami nurkowymi (Ochrona środowiska podwodnego, Identyfikacja ryb, Nurek nawigator, Nurkowanie w suchym skafandrze, Doskonała pływalność, Nurkowanie nocne, Nurkowanie z łodzi) Szczegóły https://www.gdyniadive.pl/podroze/oboz-nurkowy/
Zapisy [ukryte] tel [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65329108
  • Data wyróżnienia: 27.06.2023
  • Data wprowadzenia: 24.05.2023
  • Aktualizacja: 24.05.2023
Wróć do góry