Obóz Piłka Nożna & Gaming by Junajted - edycja zimowa

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
1 599
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2020-01-19
Termin do
2020-01-25

Treść ogłoszenia

Organizator:
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek od 7 lat do 18 lat
Opis:
Zapraszamy na sprawdzony już latem obóz dla fanów FIFY, gier i znanego youtubera, specjalizującego się w e-sporcie, Mistrza Polski FIFA! Obozy te mają pokazać, że bycie znanym gamerem/youtuberem, to nie tylko pasja, sukces i popularność, ale też ciężka praca i ciągły rozwój.Oskar Junajted Siwiec we współpracy z BTA Kompas proponuje aktywne ferie, podczas których czeka Cię solidna porcja ukochanych rozgrywek FIFA, treningi piłkarskie, wypad do aquaparku, tajniki produkcji i montażu filmów na YT oraz streamingu. Gotowi na nowe wyzwania?
Opis programu:
Na obozie Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe: 7-12 lat oraz 13-18 lat.

Oskar Junajted Siwiec - Mistrz Polski FIFA 2015, Uczestnik wielu turniejów na świecie m.in.  w Las Vegas czy w Londynie. Jeden z najpopularniejszych youtuberów nagrywających FIFĘ. Junajted na co dzień nagrywa gameplay'e, challenge i wiele, wiele więcej. Oprócz tego, organizuje akcje charytatywne, podczas ostatniej edycji zebrał dla Gabrysi cierpiącej na nowotwór 38 000 w ciągu 24h. Jego kanał na YT ma w tej chwili 497 785 subskrypcji. Więcej na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCQUNgkhi3B2KJJnPkWAG8mw

GAMEPLAY ZONE
- wszystko o grach, najlepszych graczach, konsolach, turniejach i niezbędnym sprzęcie
- warsztaty produkcji filmowej i montażu materiałów na YT
- tajniki streamingu
- pokaz treningu e-sportowca
- szkolenie z Mistrzem:  co trzeba wiedzieć i jak szlifować umiejętności, aby grać w FIFA 20 na najwyższym poziomie
- spotkanie konferencyjne i wspólne turnieje z Junajtedem

UWAGA! W programie również zajęcia z Gościem Specjalnym!LisekHD - Vice-Mistrz Polski FIFA, Mistrz Polskiej Ekstraklasy FIFA 17, zwycięzca wielu turniejów w Polsce. Ponadto wielokrotnie znalazł się w TOP 100 graczy na świecie w najnowszych odsłonach FIFA. Na co dzień nagrywa gameplay'e i poradniki do gry. Aktualnie na kanale YT ma 213 672 subskrypcji.

SPORT ZONE
Piłka nożna. Uczestnicy wezmą udział w serii treningów piłkarskich na hali sportowej/profesjonalnym boisku pod okiem wykwalifikowanego trenera. Zawodnicy będą mieli okazję poćwiczyć elementy taktyki i doskonalić umiejętności techniczne.  Treningi będą odbywały się w poszczególnych grupach wiekowych, a ich intensywność będzie dostosowana do kondycji i możliwości naszych Uczestników.
Drużyna. W skład rzemiosła piłkarskiego wchodzi przede wszystkim nauka pracy w zespole oraz zachowanie zasady fair play. Każdy dobry sportowiec wie, że jedynie dobra współpraca całego zespołu jest kluczem do sukcesu.
Strefa kibica. Jaka drużyna jest aktualnym mistrzem świata w piłce nożnej? Kto prowadzi reprezentację Polski? Jaki był największy sukces reprezentacji Polski na mistrzostwach świata? Reprezentacja jakiego kraju najczęściej zdobywała mistrzostwo? Najlepszym strzelcem w historii mistrzostw świata jest...? Odpowiedzi na te i inne pytania powinni znać wszyscy. W ramach rozpalenia emocji czeka Cię wielki quiz prawdziwego kibica!
Aleja gwiazd piłki nożnej. Poznamy sylwetki najsłynniejszych współczesnych piłkarzy, którzy swoją grą wzbudzają niezwykłe emocje i podziw kibiców na całym świecie. Prześledzimy ich życiorysy, pogadamy o naszych ulubionych. Kto dzisiaj jest Twoim idolem?
FUN & CHILL
- Aquapark Tropikana w Hotelu Gołębiewski dla chętnych
- snowtubing, czyli totalne szaleństwo zimowe
- spacerki górskie i bitwy śnieżne
- pamiątkowa sesja zdjęciowa z Junajtedem
- strefa najpopularniejszych gier planszowych i karcianych
SPRZĘT
Na obozie będziecie korzystać z konsoli Xbox One oraz Playstation 4, a także profesjonalnego nagłośnienia i projektorów.
Przez cały obóz prowadzona będzie Wielka Liga w FIFA20 dla wszystkich Uczestników. Na koniec odbędzie się wielki finał, a najlepsi gracze  powalczą o FOTELE GAMINGOWE!
Oficjalnym sponsorem nagród jest DIABLO Chairs.
 
  • Numer ogłoszenia: 62883340
  • Data wyróżnienia: 18 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 18 września 2019
  • Aktualizacja: 25 listopada 2019
  • Wyświetleń: 106
  • Wyświetleń na liście: 3 324