Obóz Przygodowy - ViaCamp.pl - Obozy i Kolonie Młodzieżowe 2021

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
1 249
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2021-06-27
Termin do
2021-08-29

Treść ogłoszenia

Odkrywcy Przygód to obóz dla miłośników odkrywania coraz to kolejnych, niezapomnianych wrażeń. Jeśli lubisz przygody, nowe wrażenia i aktywny wypoczynek, to jest to idealna oferta dla Ciebie! Każdego dnia odkrywamy nową przygodę. Od pełnej adrenaliny wyprawy czterokołowcami w las, bitwy paintballowej rozegranej na specjalnie przygotowanym terenie, po wspinaczki w parku linowym w Rynie.

To tylko przedsmak tego, co może Cię spotkać na obozie przygodowym. Nie ma szans na nudę!

Pierwsza Przygoda Quadowa

Przygodę z quadami zaczniemy od podstawy prowadzenia czterokołowca, jazdy sprawnościowej, zasad bezpiecznej jazdy, szkolenia pokonywania trudnego terenu – błoto, podjazdy, zjazdy oraz przechyły. Następnie wyruszymy w lekkie jazdy na polu, coraz trudniejsze tereny, aż w końcu przyjdzie czas na niesamowite wyprawy w lesie oraz w błotne tereny, którym będziemy musieli stawić czoła.

Druga Przygoda Paintballowa
Weźmiemy udział w przeróżnych trybach gry m in: ratowanie uwięzionych zakładników przez „terrorystów”, atak „antyterrorystów” na bazy „terrorystów”, czy nocne ofensywy „antyterrorystów” na „terrorystów”. Wcielimy się w różne jednostki specjalne, nauczymy się komunikacji oraz prawdziwego zgrania w najtrudniejszych sytuacjach. Poczujemy się jak na prawdziwej interwencji służb specjalnych. To od nas zależeć będzie, czy zapobiegniemy złu, które będziemy musieli zwalczyć!

Trzecia Przygoda Aquapark
Będziemy mieli możliwość relaksu w Parku Wodnym Tropikana w hotelu „Gołębiewski”. Na miejscu czeka na nas wiele atrakcji takich jak sauny (suche i parowa), wanny jacuzzi, jaskinia śnieżno-lodowa i solna, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, zjeżdżalnia 3-torowa, lub zjeżdżalnia „CEBULA”.

Czwarta Przygoda Gokartowa
Prawdziwy skok adrenaliny dla osób uwielbiających rywalizację oraz szybką jazdę. Poznamy budowę gokartów oraz wszelkie zasady zachowania się na torze. Weźmiemy również udział w rajdzie na najlepszy czas. Zwycięzcę czeka wspaniała nagroda!

Piąta Przygoda Holowanie na Bananie
Świetna atrakcja, gdzie zaznamy odrobinę szaleństwa, niezapomnianych wspomnień oraz uśmiechu od ucha do ucha. Wspaniała zabawa na dużym, dmuchanym bananie holowanym przez skuter wodny. Idealna atrakcja na upalne dni!

Szósta Przygoda Park Linowy
Rozbudowany, zapierający dech w piersiach park linowy w Rynie dostarczy wiele przeżyć, jak i pełnego skoku adrenaliny. Wykwalifikowani instruktorzy wprowadzą nas w świat wspinaczki, przedstawią zasady korzystania ze sprzętu, a także zapoznają nas z regulaminem parku.

Siódma Przygoda Stand Up Paddle
Czy jest coś piękniejszego, niż chwile relaksu w otoczeniu natury? Stand Up Paddle, inaczej SUP to nowość, która zawitała w Polsce kilka lat temu. Deska wyglądem przypominająca windsurfingową, lecz jest od niej niewiele większa. Poruszanie na wodzie odbywa się przy pomocy lekkiego pagaja. Świetna zabawa dla każdego!

Ósma Przygoda Wakeboard
Spróbuj swoich sił na desce wodnej, holowanej przez skuter wodny/motorówkę. Wakeboard to sport wodny, który jest kombinacją surfingu, snowboardingu i nart wodnych. Atrakcja odbywa się pod okiem osoby asekurującej. Przygoda z pewnością pozostanie w pamięci przez długie lata!

Rejsy Żeglarskie
Nie ma nic piękniejszego, jak wypłynąć jachtem na piękne, Ryńskie jezioro. Poznamy podstawy żeglowania i manewrowania jachtem. Wszystkim wtajemniczonym, nasz instruktor przybliży działanie jachtów żeglarskich oraz jak należy się zachować na wodzie podczas różnych warunków atmosferycznych.

Kajaki i Rowerki Wodne
Oprócz rejsów żeglarskich spędzimy również czas na Ryńskim jeziorze z użyciem kajaków i rowerków wodnych. Podczas trwania obozu organizowana również jest podróż rowerowo-kajakowo-żeglarska, w której wyznaczymy sobie cel naszej podróży. Czas naszej podróży zajmuje około 3 godzin.

Wyprawa Kajakowo-Żeglarska
Wyruszymy na niezapomnianą wyprawę — jedni kajakami, drudzy żaglami. Spotkamy się w miejscu wyznaczonym wcześniej przez kadrę.

Plażowanie
Aby odpocząć od intensywnych zajęć, spędzimy czas na plaży, czerpiąc przyjemność z pięknej pogody. Towarzyszyć nam będą różnego rodzaju gry oraz zabawy plażowe.

Piłka Wodna
Sport wodny, w którym dwie drużyny rywalizują ze sobą w wodzie. To połączenie wytrzymałości i techniki najlepszych pływaków z piłkarską kreatywnością. Gra zespołowa, której towarzyszą świetne wrażenia, przy której będziemy mieli okazję zintegrować się jeszcze bardziej!

Olimpiada Wodna
Będziemy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w różnego rodzaju zadaniach z użyciem wody. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w których czas będzie głównym rywalem. Wygraną drużynę czekają ciekawe nagrody!

Noc Pod Gwiazdami - NOWOŚĆ!
Czy może być coś piękniejszego niż noc pod gołym niebem z wykorzystaniem naturalnego otoczenia? Wspaniałe okoliczności przyrody, grono przyjaciół, przepyszny prowiant, gitara i ognisko. Takich przyjemności mogą doświadczyć nasi obozowicze. Późnym popołudniem wraz z grupą uczestników wyruszymy w rejs żeglarski ku przygodzie! Po kilku godzinach aktywnego żeglowania przycumujemy naszą żaglówkę do brzegu. Kolejne godziny poświęcimy na wspólne śpiewanie, granie na gitarze i biwakowanie! Noc spędzimy w namiotach, lub na pokładzie jachtu. Z samego rana wyruszymy w rejs powrotny do portu żeglarskiego „Bocianie Gniazdo”.

Udział w rejsie „Noc pod gwiazdami” nie jest obowiązkowy.

Więcej szczegółów na viacamp.pl

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

1 199 zł

Aktualizacja: 31 minut temu
Ogłoszenie premium

Cena

799 zł

Aktualizacja: 31 minut temu
Ogłoszenie premium

Cena

1 199 zł

Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

999 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie premium

Robert Truszkowski

733078... Wyświetl numer
k...@viaca... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Ryn Ryn
Mazurska 30
Zobacz dane kontaktowe

Firma

viacamp.pl/
Ważne jeszcze 159 dni (do 11.08.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63976419
  • Data wyróżnienia: 23 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 11 grudnia 2020
  • Aktualizacja: 31 grudnia 2020
  • Wyświetleń: 60
  • Wyświetleń na liście: 3 593
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS