Ogłoszenie nieaktualne

Obóz Rockowy

Cena

3 199

Jestem
Firmą
Rodzaj
Muzyczne
Termin
2023-06-26 - 2023-07-07
Wiek
13 - 19
Czas trwania (dni)
12

Lubisz rockowe klimaty i chcesz stworzyć kapelę? Nie możesz żyć bez koncertów live i dobrego brzmienia? To obóz dla Ciebie! Bogaty program i świetna kadra muzyków. Zagraj z zespołem przed naprawdę gorącą publicznością. Zapraszamy na Obóz Rockowy - najgłośniejszy obóz Interkampu!

Obóz Rockowy to opcja muzyczna dla bardziej zaawansowanych. Po wstępnych przesłuchaniach Uczestnicy zostaną podzieleni na sekcje warsztatów instrumentalnych i grupy zaawansowania, by w kolejnych etapach łączyć się już w bandy i grać… grać i grać  Istotą obozu jest gra w bandzie i po prostu dobra zabawa w gronie osób, którzy kochają rocka. Obóz to nie szkoła muzyczna, a inspirująca przestrzeń do dzielenia się swoimi muzycznymi zajawkami.

Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. Inspiruj się tym, co najpiękniejsze!
 
Uwaga! Przed obozem zdeklaruj się, na jakim instrumencie grasz i jaki sprzęt ze sobą przywieziesz! Na obozie możesz skorzystać z gitary elektrycznej, basowej, perkusji oraz wzmacniacza – po wcześniejszym uzgodnieniu.
Warsztat Rockowy
 • Lekcje w grupach. W małych grupach instrumentalnych skupimy się na rozwijaniu indywidualnych umiejętności. Solidna porcja indywidualnych rad i propozycje ćwiczeń.
 • Techniki gitarowe. Gra akordowa, slide, vibrato, tapping, fingerstyle…Jak efektywnie ćwiczyć solówki i grać skomplikowane akordy, indywidualne konsultacje.  
 • Warsztaty perkusyjne. Zajęcia na padach oraz zestawach perkusyjnych, ćwiczenia na werbel, ride, hi-hat, stopę, prawidłowe trzymanie pałeczek, pracę rąk, liczenie.
 • Warsztaty sprzętowe. Niezbędny poradnik dla każdego muzyka. Zasady konserwacji i przewozu sprzętu muzycznego, statywy, kolumny odsłuchowe, mikrofony i kable. 
 • Homerecording. Warsztaty ważne dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w samodzielnym nagrywaniu instrumentu lub wokalu. Porozmawiamy o programach, kablach, mikrofonach, efektach oraz miksie i masteringu. 
Strefa Rocka
 • Band. No to gramy! Utworzymy skład zespołu i zaczniemy pracować nad materiałem. Wybierzemy to co nam aktualnie w duszy gra. A może natchnienie zaprowadzi nas nawet do własnego materiału muzycznego? 
 • Kariera zespołu. Co to jest rider techniczny, jak nagrać pierwsze demo, gdzie szukać muzyków do zespołu, jak ogarnąć salę prób, na jakie festiwale warto wysłać zgłoszenie? 
 • Jam session. Jeszcze więcej rocka! Prawdziwa uczta dla prawdziwych muzyków: przygotowanie i wspólne granie repertuaru jamowego oraz improwizacje muzyczne. 
 • Historia muzyki rozrywkowej. Zobaczymy fragmenty kultowych koncertów i dotkniemy historii rocka.
 • Rock style & chillroom. Pogadamy o swoich idolach, ich najnowszych płytach, ulubionych klipach, stylówkach i festiwalach. 
 • Koncert Finałowy. A na końcu wielki finał! Solidnie przygotowane, stworzone na obozie zespoły zagrają koncert dla najlepszej interkampowej publiczności.
Letnia Strefa Przygody i Magiczny Kazimierz Dolny    
 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku oraz Górę Trzech Krzyży. A to dopiero początek... Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spacerków urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim. 
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska oraz konkursy.
Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej.
W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek i spektakle teatralne.
Nagrody. Podczas gali finałowej kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie.

Dostępne terminy: 08-19.07.2023 oraz 20-31.07.2023

Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65240074
 • Data wyróżnienia: 03.04.2023
 • Data wprowadzenia: 08.03.2023
Wróć do góry