Snowboard & Aquapark - Słowacja

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
7
Zdjęcie 1 / 7
Cena
1 769

Do negocjacji

Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Wiek od
12
Wiek do
18
Termin od
2022-02-13
Termin do
2022-02-19
Czas trwania (dni)
6

Treść ogłoszenia

TATRZAŃSKA ŁOMNICA - AQUACITY POPRAD - ŠTRBSKE PLESO - W ŚWIECIE VR - FLUO PARTY

Obóz snowboardowy polecany jest dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych snowboardzistów. Najpiękniejsze na Słowacji stoki narciarskie posiadają szeroką ofertę tras zjazdowych oraz wiele wyciągów w tym gondolowych. Dodatkowo wyszalejemy się w Aquaparku AQUACITY Poprad.

DLA KOGO: obóz snowboardowy przeznaczony jest dla młodzieży o12 do 18 roku życia. Oferta skierowana jest dla osób, które posiadają co najmniej podstawowe umiejętności jazdy na desce snowboardowej.

NOWY SMOKOWIEC/ TATRZAŃSKA ŁOMNICA: miejscowość uzdrowiskowa położona u południowych podnóży Tatr Wysokich na Słowacji na wysokości 985 m n.p.m. Od serca Tatr wysokich - Tatrzańskiej Łomnicy dzieli ją tylko 7,5 km. Tatrzańska Łomnica jest jednym z najpiękniejszych kurortów Tatrzańskich  w całej EUROPIE.  Znajduje się tu najdłuższa trasa zjazdowa  6 km długości pokonująca 1300 metrów różnicy wysokości.

INFRASTRUKTURA SNOWBOARDOWA: Stacja TATRZAŃSKA ŁOMNICA leży u stop drugiego co do wysokości szczytu Tatr – Łomnicy (2632 m. n. p. m.). Jest to idealne miejsce dla tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Stacja Tatrzańska Łomnica to zróżnicowane trasy (łącznie 13 tras zjazdowych),  stoki o różnych stopniach trudności. Do dyspozycji są wyciągi z gondolą, krzesełkowe i orczykowe.
Stacja narciarska ŠTRBSKÉ PLESO (Szczyrbskiego Plesa) położona na wysokości 1489 m (najwyżej w Słowacji) posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Ulubione miejsce narciarzy i snowboardzistów, zwłaszcza tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z uprawianiem zimowych sportów. Do dyspozycji  jest 5 tras (5050 m) i 5 wyciągów.

ZAKWATEROWANIE: HOTEL VILLA SIESTA***  położony jest pośród górzystych krajobrazów w Nowym Smokowcu, w samym sercu Tatr Wysokich. Hotel Villa Siesta jest idealnym miejscem dla osób  lubujących się w białym szaleństwie. Hotel położony jest zaledwie 7 km od stacji narciarskiej Łomnica. Przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek jest dwuosobowa (dwa materace, dwa komplety pościeli) – wysoki standard. Galeria zdjęć oraz szczegółowy opis obiektu pod adresem https://villasiesta.com/

WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie w hotelu (śniadanie, obiadokolacja – kuchnia regionalna). Pierwszym świadczeniem żywieniowym będzie obiadokolacja w dniu przyjazdu, natomiast ostatnim świadczeniem będzie możliwość wykupienia dodatkowego obiadu w dniu wyjazdu (podczas wizyty w aquaparku).

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Słowacji. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
2 – 6 Dzień: Śniadanie. Jazda na desce na stokach TATRZAŃSKIEJ ŁOMNICY oraz ŠTRBSKÉ PLESO . Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów/wychowawców. Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa. 
7/8 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Zabawa w Aquapark City Poprad. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Gdańska w godzinach nocnych/wczesno porannych (do pozostałych miast zgodnie z rozkładem jazdy).

PROGRAM SNOWBOARDOWY:

Przed Wami 5 dni białego szaleństwa na stokach.
Na początku czeka Was krótkie odświeżenie waszych umiejętności snowboardowych, czyli jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, wstawać, upadać skręcać. Przypomnicie sobie kodeks snowboardzisty i dekalog FIS oraz jak poruszać się na desce w różnych płaszczyznach. Potem czeka Was dalsza praca i szlifowanie zdobytej wiedzy. Wyeliminujecie ewentualne błędy i skorygujecie złe nawyki. Popracujecie nad doskonaleniem pracy nóg i balansowania. Nauczycie się jazdy ślizgiem prosto, w skos i w linii spadku. Dowiecie się co to jest skręt ślizgowy rotacyjny. Dla najtwardszych czekają podstawy jazdy freestylowej. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów/wychowawców specjalizujących się w pracy z dziećmi. Cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku oraz analiza nagrań da możliwość młodym snowboardzistom na korektę błędów.

PROGRAM APRES SNOWBOARD:
  • AQUACITY POPRAD to gorące szaleństwo i relaks  w jednym. W Aquaparku znajduje się 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną  o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w AquaCity pochodzi z naturalnego podziemnego źródła i jest doprowadzana do kompleksu, a następnie w procesach technologicznych schładzana  z temperatury 50°C do 36 – 38°C. Rewelacyjna zabawa BEZ LIMITU CZASOWEGO!
  • W  ŚWIECIE VR – NOWOŚĆ wieczorna rozrywka z wykorzystaniem najwyższej jakości Googli VR pozwoli na przeniesienie się do wirtualnego świata i ekstremalnej zabawy.
  • FLUO LIGHT PARTY – fluorescencyjna impreza na jakiej jeszcze nie byliście.
  • Stary Smokowiec  - GAME CITY – gra strategiczna.
  • AKCJA INTEGRACJA wieczorową porą.
  • Tradycyjna bitwa na śnieżki z budowaniem fortyfikacji – drżyjcie bałwany.
TRANSPORT: Autokar na trasie Gdańsk  – Nowy Smokowiec – Gdańsk. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych. Powrót w godzinach bardzo wczesno porannych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta. 
 
Więcej informacji: https://www.kolonie-czerwinski.pl/snowboard-and-aquapark-and-vr-and-fluo-light-party-slowacja
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64547731
  • Data wyróżnienia: 27.10.2021
  • Data wprowadzenia: 27.10.2021
  • Aktualizacja: 29.10.2021