Wakacje Pełne Przygód 13+ 2022

Zdjęcie 1 / 9
Cena
1 290
Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Wiek
13 - 17
Termin
2022-07-18 - 2022-07-23
Czas trwania (dni)
5

Treść ogłoszenia

Wakacje Pełne Przygód 2022 EDYCJA 13+

Nowa forma programu Wakacje Pełne Przygód stworzona specjalnie dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat, która potrzebuje więcej adrenaliny i świeżych doznań.

Każdy dzień obfituje w mnóstwo atrakcji, które dostarczą wielu emocji i wyzwań, ale znajdzie się też czas na naukę.

Poniżej przewidywany program (dni tematyczne oraz poszczególne atrakcje mogą być zamieniane kolejnością realizacji w zależności, np. od warunków atmosferycznych).

Co czeka uczestników?
 • Spotkajmy się!, czyli integracja całej grupy – w końcu trzeba się poznać! Podnosimy poziom trudności zadań Poza świetną zabawą młodzież będzie musiała odpowiednio rozplanować działanie i logicznie pomyśleć, a czasem nawet coś zbudować by wykonać zadanie. Kończymy bardzo aktywnie. Kilkugodzinny turniej gry paintball, gdzie będzie można wykazać się poza celnością – strategicznym myśleniem oraz pracą w grupie. Nowe, bogate scenariusze gry oraz pakiet 400 kulek na osobę pozwoli młodzieży naprawdę się wyszaleć w terenie leśnym.
 
 • Rzuć wszystko i choć się wspinać– tym razem młodzież zmierzy się z największym parkiem linowym dostępnym na naszym terenie, „Samurajem”, którego ostatnią przeszkodą jest „Skok Adrenaliny – skok wahadłowy z 12m. Po oswojeniu się z niemałą wysokością uczestnicy zapoznają się ze sprzętem wykorzystywanym w parkach linowych i we wspinaczce drzewnej oraz wykorzystają go w praktyce pod czujnym okiem instruktorów oraz arborysty z firmy „Drzewołaz”. Poznają park linowy od strony technicznej: awaryjne opuszczanie i holowanie na tyrolce, a dodatkowo dowiedzą się o pracy w koronach drzew – przygotowywanie stanowiska, podchodzenie na linie i wiele innych. Na sam koniec samodzielny zjazd kontrolowany przez instruktorów na czteroodcinkowej tyrolce o łącznej długości ponad 0,5km.
 
 • Skok na miasto – dzień mocno „miastowy”. Spotykamy się w Adventure Parku i po II śniadaniu uciekamy na miasto. Pierwszy kierunek: Gdańsk – a dokładnie Laser Wars czyli największy w Polsce i jeden z największych Laser Tagów na świecie. Laserowa rozgrywka potoczy się na czterech arenach utrzymanych w stylistyce kosmicznej.
  Następnie obiad w C.H. Metropolia i ostatni cel podróży – KartCenter Sopot, czyli gokarty i małe wyścigi co by emocji nie zabrakło.
   
 • Szybcy i zintegrowani – poznać tylu nowych ludzi i nie wyskoczyć razem w miasto? Oczywiście, że tak! Ale w naszym stylu!
  Uczestnicy zmierzą się z grą terenową, która nie będzie ograniczać się tylko do terenu Adventure Parku. W „Grze Trójmiejskiej” będzie się liczyć umiejętność pracy w zespole oraz wyłonienia dobrego lidera. Poza tym orientacja w terenie, spryt i…szybkość. Która drużyna wróci pierwsza?
  Druga część programu odbędzie się już na terenie Adventure Parku, a na młodzież czekać będzie profesjonalne szkolenie quadowe, a następnie pierwsze „kroki” i samodzielna jazda na DUŻYCH quadach dopełni dzień pełen wrażeń.
   
 • Ucieczka w plener– czyli survival. Człowiek najlepiej uczy się w praktyce dlatego młodzież od samego rana zostanie „zamknięta w lesie”, który na 24h stanie się ich domem.
  Będą musieli zbudować miejsce nocowania od podstaw, samodzielnie zadbać o wyżywienie mając jedynie 10zł do dyspozycji oraz wytrwać w polowych warunkach za dnia jak i w nocy, a wiadomo, że las nocą jest pełen tajemnic i niespodzianek…
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie, wzbogacenia oferty lub anulowania poszczególnych atrakcji w dowolnym momencie, jeżeli uznają to za konieczne lub w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

Na koniec ostatniego dnia każdy z uczestników zostanie uhonorowany i otrzyma certyfikat ukończenia pięciodniowych zmagań z pamiątkowym zdjęciem oraz wyjątkowy prezent.

Gdzie?
Zajęcia i większość atrakcji odbywa się na terenie Adventure Park w Gdyni poza „Grą Trójmiejska”, rozgrywką laserową w „Laser Wars” (Gdańsk) oraz gokartami w „KartCenter” (Sopot).

Kiedy i w jakich godzinach?
Turnus 13+: 18-23 lipca 2022

Wakacje odbywają się od poniedziałku do piątku.
Instruktorzy czekają na swoich podopiecznych od godziny 8.00.
Zajęcia startują o godz. 9.00, a kończą o godz. 16.30.
Odbiór dzieci do godziny 17.00.
Wyjątek stanowi ostatni dzień zajęć, tj. piątek, w którym uczestnicy zostają na noc, a odbiór odbywa się od 08:00 do 09:00 w sobotę.

Posiłki?
Oprócz szyszek i herbatki z igliwia, codziennie będzie drugie śniadanie (pyszne drożdżówki), dwudaniowy obiad z deserem, zdrowy poczęstunek (świeże owoce) na koniec dnia oraz stały dostęp do wody, soków i herbaty.
Wyjątkiem będzie dzień survivalowy gdzie młodzież sama zadba o wyżywienie w leśnej scenerii

Jak zapisać uczestnika?
Za pośrednictwem naszego sklepu: https://sklep.adventurepark.pl/pl/c/Wakacje-Pelne-Przygod-13-/24

Ile zapłacić?
Cena turnusu wynosi 1250zł za uczestnika.

Co zapewniamy?
 • opiekę nad młodzieżą od 8.00-17.00
 • ubezpieczanie NNW
 • fotorelację z całego turnusu
 • pełne wyżywienie: II śniadanie, dwudaniowy obiad z deserem, podwieczorek oraz stały dostęp do napojów
 • wieloletnie doświadczenie organizatora
 • opieka 1 instruktora na 12 uczestników
 • 5 różnych tematycznie dni bogatych w atrakcje t.j. pojazdy 4×4 (quady), paintball (400 kulek), park linowy, skok wahadłowy, zjazdy linowe.
 • atrakcje poza terenem Adventure Parku („Gra Trójmiejska”, rozgrywka laserowa w Laser Wars, gokarty „KartCenter”)
 • profesjonalne szkolenie prowadzone przez firmę zewnętrzną („Drzewołaz” Kamil Jabłoński)
 • certyfikat oraz upominek na zakończenie turnusu
 • jeden nocleg z wyżywieniem (kolacja i śniadanie)
Coś jeszcze?
 • ilość miejsc ograniczona
 • złej pogody nie ma! Jest tylko niewłaściwie ubrany człowiek
Prosimy przygotować się i zaopatrzyć w kurtkę przeciwdeszczową i ciuchy na zmianę już na pierwszy dzień!

WAŻNE! Drogi Rodzicu! Sprawdzaj regularnie skrzynkę mailową – tam będą trafiać najważniejsze informacje.

Więcej pytań?
Prosimy o kontakt pod nr:  791000... Wyświetl numer ; drogą elektroniczną na nowy (!) dedykowany adres:  w...@adven... Wyświetl e-mail
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

1 050 zł

Aktualizacja: 29 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

990 zł

Aktualizacja: 26 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Kinga

791000... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia Bernardowo
Bernadowska 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 24 dni (do 26.07.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64767772
 • Data wyróżnienia: 24.04.2022
 • Data wprowadzenia: 26.03.2022
 • Aktualizacja: 29.03.2022
Zadzwoń SMS