Winter Military Chill Camp

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
1 099
Rodzaj
Inne
Termin od
2021-01-17
Termin do
2021-01-19

Treść ogłoszenia


Czarna taktyka. Na specjalnie przygotowanym obiekcie “killhouse” czyli konstrukcji imitującej środowisko mieszkalne stworzonej do ćwiczeń walki na małym dystansie i ciasnych pomieszczeniach, uczestnicy szlifować będą umiejętności pracy w zespole, podejścia pod budynek, technik wejścia i „czyszczenia” pomieszczeń.
Pierwsza pomoc. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się, jak zaradzić w razie wypadku, opatrzyć proste rany i prawidłowo wezwać fachową pomoc. Ponadto szczegółowo omówione zostanie wyposażenie apteczek IFAK.
Planowanie działań. Proces planowania w działaniach bojowych jest jednym z kluczowych elementów, które mogą doprowadzić do osiągnięcia zwycięstwa. Podczas zajęć z planowania uczestnicy dowiedzą się m.in. jaki powinien być dobry plan, z jakich elementów składać sie powinna odprawa przed działaniami oraz jakimi cechami powinien wyróżniać się dowódca.
Survival. Kiedy operacja wojskowa przybiera nieregularny charakter, a warunki pogodowe nam nie sprzyjają... Musimy być przygotowani. Na obozie Uczestnicy nauczą się budowy schronień, poruszania się w trudnym terenie, budowy i rozpalania różnego rodzaju ognisk, wzywania pomocy – radzenia sobie w nieprzewidzianych sytuacjach w warunkach zimowych.
Military Chill. To nic innego jak regeneracja, zbieranie sił przed nadchodzącym sezonem, relaks i dzielenie się wiedzą w wersji military. Na zajęciach uczestnicy będą oglądać filmy wojenne przy popcornie, by później omówić tematykę filmu. Rozegrany zostanie turniej na konsolach. Podczas paneli dyskusyjnych mowa będzie o replikach ASG, wyposażeniu jednostek specjalnych, taktyce. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zaś po ciężkich działaniach w zimowym terenie uczestnicy odpoczną w Aqua Centrum w Kościerzynie.
Orienntering. Nawigacja to podstawa poruszania się w terenie. Aby mapa i kompas nie stanowiły dla problemu, każdy uczestnik zostanie przeszkolony z posługiwania się mapą i kompasem, oraz w praktyczny sposób sprawdzi swoje umiejętności podczas marszu na orientację.
ATV – all-terrain vehicle (quad). Teren otaczający MILITARY BASE CAMP jest dosyć rozległy, więc do poznania go wykorzystamy właśnie pojazdy ATV. Zimą taki patrol przyniesie sporo emocji.

Dostępny termin:
31.01-06.02.2021 r.

Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl
  • Numer ogłoszenia: 63642767
  • Data wyróżnienia: 5 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 11 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 66
  • Wyświetleń na liście: 5 131