Winter Survival Chill Zone

obserwuj
Cena
1 199
Rodzaj
Inne
Termin od
2021-01-24
Termin do
2021-01-30

Treść ogłoszenia


KNIFEMAKING. Na tych zajęciach w ramach przygotowań przed sezonem letnim uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnego noża z przygotowanych uprzednio komponentów. Własny nóż spełni wszystkie oczekiwania oraz pozwoli na stworzenie swojej rękojeści “szytej na miarę”. Zajęcia będą prowadzone oczywiście pod okiem doświadczonego instruktora i z zachowaniem należytych środków bezpieczeństwa.
PAPRODZIADOWA KUCHNIA. Nasi instruktorzy to mistrzowie leśnej kuchni. Pokażą wam, jak zrobić suszone mięso tzw. Beef Jerky, które to stanowi świetny zapas energii czekający w kieszeni na właściwą okazję, aby uratować nam skórę podczas zimowych biwaków, czy leśnych spacerów.
REALNE ZIMOWE SYMULACJE SURVIVALOWE. Zimą przyroda drastycznie się zmienia. Przygotowanie i rozpalenie ogniska zimą jest wyzwaniem, nawet w miejscu, gdzie latem rozpalaliśmy je bez problemu. Uczestnicy na zajęciach będą szlifować swoje umiejętności w terenie dla prawdziwych koneserów survivalu. Przerobimy teoretycznie oraz częściowo w praktyce survivalove scenariusze, np. wpadnięcie do lodowatej wody czy utratę ekwipunku lub orientacji w terenie.
STREFA CHILLU. Po ciężkim dniu w terenie należy się chwila odboju w starym, a wręcz pradawnym stylu. Wieczorami, choć nie wszystkimi, skupimy się na relaksie przy konsolach oraz podczas oglądania filmów związanych z tematyką survivalu.
NOCNA IMPREZA NA ORIENTACJĘ. Absolutną podstawą podstaw leśnego rzemiosła jest nawigacja w terenie. Aby zimowe noce nie stanowiły problemu, każdy uczestnik zostanie przeszkolony z obsługi kompasu oraz mapy,
a następnie sprawdzi się w tej dziedzinie pod czujnym okiem instruktora.  Aby zadanie nie było zbyt proste będziemy robić to pod osłoną nocy.
ZIMOWA SZPEJOLOGIA. Niektórzy mówią, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie. Podczas trwania obozu dowiemy się w jaki sposób działa zarówno w nowej jak i tradycyjnej technologii odzież odporna na warunki atmosferyczne. Takie pojęcia jak Gore Tex, Softshell lub Wełna Merynosów będą dla was chlebem powszednim.
PIERWSZA POMOC. Na zajęciach Uczestnicy dowiedzą się, jak zaradzić w razie wypadku, opatrzyć proste rany i prawidłowo wezwać fachową pomoc. Ponadto omówimy i przećwiczymy wzywanie pomocy za pomocą telefonu.
ATV – all-terrain vehicle (quad). Teren otaczający MILITARY BASE CAMP oraz ośrodek w Drzewinie jest rozległy, więc do poznania najdalszych zakamarków wykorzystamy pojazdy ATV. Dzięki nim dojedziemy do najdalszych, a czasem najtrudniejszych terenów w okolicy by sprawdzić swoje umiejętności survivalowe.
ZAJĘCIA LINOWE. Uczestnicy będą pokonywać mosty linowe i spróbują wchodzenia po drabince alpinistycznej. Posłuchają rad instruktorów i nauczą się podstawowych węzłów. Wszystkie zajęcia linowe prowadzone są przez uprawnionych do tego instruktorów, a sprzęt posiada wszelkie wymagane atesty.
STREFA REGENERACJI: Wybierzemy się do Aqua Centrum w Kościerzynie. To nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny na Kaszubach. Do dyspozycji: basen sportowy, rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz zjeżdżalnie. Wszystko to pod czujnym okiem ratownika WOPR.

Dostępny termin:
07-13.02.2021 r.

Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl
 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 499 zł

Aktualizacja: 12 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 28 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 28 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 28 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
583031... Zadzwoń
b...@kompa... Wyświetl e-mail
Karolina Stenka
Adres
Drzewina Mierzeszyn
Drzewina 6 a
Ważne jeszcze 104 dni (do 11.01.2021)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
kompas.pl
  • Numer ogłoszenia: 63642770
  • Data wprowadzenia: 11 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 22
  • Wyświetleń na liście: 2 498
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS