ZakoPower - kolonia w Tatrach - 12 dni

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
1 899

Do negocjacji

Rodzaj
Rekreacyjne
Wiek od
7
Wiek do
18
Termin od
2021-07-26
Termin do
2021-08-06
Czas trwania (dni)
12

Treść ogłoszenia

RAFTING
Spływ pontonem Przełomem Dunajca to największa atrakcja Pienin. Piękne krajobrazy, dzika przyroda i szum rzeki… Kilka godzin wspaniałej zabawy, lekkich dreszczyków i nowych doświadczeń.

PAINTBALL
Mocna dawka czystej frajdy, relaksu w ruchu, a zarazem niepowtarzalna integracja z uczestnikami gry. Bitwa rozgrywana przy pomocy markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Cała gra polega na oznakowaniu graczy z drużyny przeciwnej, co nada jej ciekawy i angażujący charakter.

PARK LINOWY 
Czekają na Was stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce. Oswoicie strach i pokażecie na co Was stać?

ZJAZD TYROLKĄ
Wisząc w uprzęży, zaczepiony tylko na jednej linie skaczesz z platformy i lecisz niczym ptak! To dopiero frajda! Najdłuższy na Podhalu zjazd na linie, który rozpoczyna się na wysokości 9 metrów nad ziemią. Tyrolka ma 350 metrów wysokości i składa się z 2 stacji pośrednich. Czyste szaleństwo lotu nad ziemią dostarcza niepowtarzalnych emocji i sporej dawki adrenaliny.

SKOK Z WIEŻY MOCY
Skok z 14 metrowej Wieży Mocy jest połączeniem huśtawki ze skokiem na bungge. Stojąc na platformie zbudowanej 14 metrów nad ziemią - skoczysz w dół? Wyzwanie czeka! Liny rozwieszone pomiędzy drzewami na wysokości 14-stu metrów nad ziemią - jest to atrakcja z najwyższej półki, mega adrenalina i niezapomniane emocje dla każdej odważnej osoby.

STRZELNICA
Lubisz filmy z Robin Hoodem i Agentem 007 w roli głównej? Masz szansę poczuć się jak oni! Atrakcja polegająca na strzelaniu do tarczy z wiatrówki krótkiej i długiej, a także kuszy i łuku. Świetna zabawa i okazja na współzawodnictwo, a zarazem sprawdzenie swojej zręczności oraz celności.

ZORBING
Wejdź do wielkiej dwuosobowej kuli toczącej się po zboczu i przeżyj niepowtarzalną przygodę! 3 metrowa kula zostaje puszczona po stromym zboczu w dół. Potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania, więc trzeba spróbować osobiście. Toczenie się w kuli jest zupełnie bezpieczne, a sam zjazd ma 45 metrów długości. Czas spróbować czegoś nowego!

ŚCIANKA WSPINACZKOWA
Klasyczna ścianka wspinaczkowa, na której znajduje się kilka dróg o różnej skali trudności, dla początkujących wspinaczy jak i bardziej zaawansowanych. W górnej partii ściany na wysokości od 9 do 12 metrów zainstalowane jest przewieszenie (ścianka jest pod skosem).

GÓRALSKA GRA TERENOWA
Kluczem do sukcesu będzie spryt i zaradność, by nie dać się przechytrzyć ani przeciwnikom ani zadaniom. Do Waszej dyspozycji będzie przygotowany niezbędny sprzęt, a po drodze zdobędziecie także wiele innych artefaktów. Każdy z nich będzie niezbędny do poskładania w całość wszystkich wskazówek i rozwiązania głównej zagadki. W grze liczy się inteligencja, spostrzegawczość, wiedza, szybkość i pomysłowość. Na najlepszą drużynę czeka najwyższe podium.

ZBÓJECKIE SZKOLENIE
Na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, łucznictwo, strzelectwo, wyścig w workach, rzut toporkiem.

WIZYTA W BACÓWCE
W tym zabytkowym szałasie pasterskim, zobaczycie żywe owce w zagrodzie, obejrzycie ekspozycję tradycyjnych sprzętów pasterskich, zasmakujecie smaków Podhala oraz własnoręcznie zrobicie oscypka!

SZALEŃSTWO W PARKU WODNYM
Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali są 3 baseny, rwąca rzeka i brodziki dla dzieci, 5 zjeżdżalni, a na zewnątrz termalny basen na wielkim tarasie – idealnym do opalania. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, kontemplując pejzaż górski… więc albo rzucimy się w wir dzikiej rzeki, albo po prostu popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi.

RELAKS W TERMACH
Wodne szaleństwo w Termach Chochołowskich bez limitu czasu pobytu, gdzie miłośnicy wodnych uciech będą mieli do dyspozycji liczne baseny z niesamowitymi atrakcjami takimi jak: rwąca rzeka, zjeżdżalnie, sztuczna fala, siatka wspinaczkowa. Natomiast na miłośników plażowania czeka piaszczysta plaża z leżakami.

GUBAŁÓWKA ORAZ ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO
Spacer grzbietem Gubałówki do Butorowego Wierchu (piękna panorama Zakopanego i Tatr) i piesze zejście na dół. Zaprosimy Was także na jeden z symboli Zakopanego, czyli kolorowe Krupówki. Pokażemy Sanktuarium M.B. Królowej Tatr na Krzeptówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Obiekty Skoczni Krokiew i Kalatówki.

CENTRUM EDUKACJI PRZYRODNICZEJ
Odwiedzicie Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie czeka na Was mnóstwo atrakcji. Zobaczycie interaktywną mapę Tatr. W technologii 3D obejrzycie film, z którego dowiecie się dlaczego nie wolno wprowadzać psów na teren parku oraz dokarmiać dzikich zwierząt. Dla osób lubiących ruch Centrum przygotowało gry w technologii Microsoft - Kinect. Zintegrujecie się podczas różnych super ciekawych gier w multimedialnej Sali Odkryć.

DOLINA STRĄŻYSKA
Wycieczka piesza z licencjonowanym przewodnikiem. Szlak prowadzi wzdłuż Strążyskiego Potoku. Z Polany Strążyskiej jest świetny widok na Giewont wraz jego północną ścianą. Na końcu wędrówki znajduje się przepiękny wodospad Siklawica.

HALA GĄSIENICOWA
Całodniowa, piesza wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem. Bardzo przyjemna wędrówka przez Polanę Kalatówki, Dolinę Jaworzynki prowadząca wprost do Schroniska Murowaniec na Hali Gąsienicowej słynącego z przepysznej ciepłej szarlotki, którą warto spróbować. Kto będzie na siłach podejdzie do Czarnego Stawu Gąsienicowego.

MORSKIE OKO
Całodniowa, piesza wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem. Morskiego Oka przedstawiać nie trzeba. Jest to chyba najczęściej odwiedzane miejsce w Tatrach. Jednakże są tam tak piękne widoki, że wracać można wielokrotnie.

OGNISKA I WIECZORY FOLKLORU
Wspaniała okazja do wspomnień wspólnych zabaw i śpiewu mazurskich szant przy wieczornym ognisku.

A TAKŻE
- dyskoteki;
- podchody terenowe;
- gry i zabawy integrujące;
- zabawy kolonijne: wieczór talentów, randka w ciemno itp.;
- konkursy z nagrodami, upominkami i inne.

REZERWACJA MIEJSCA:
Wstępnej rezerwacji można dokonać:
  • Telefonicznie: [ukryte]
  • Mailowo: [ukryte]
  • Osobiście: Pracownia Twórczego Rozwoju EDUKACYJNY ZAKĄTEK, ul. Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański, I piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-20:00.
Po dokonaniu wstępnej rezerwacji należy w ciągu 3 dni wpłacić gotówką/kartą lub na konto bankowe 300 zł zaliczki za każdy turnus kolonii podając w tytule przelewu imię i nazwisko dziecka, termin i miejsce wyjazdu.
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64287361
  • Data wyróżnienia: 8 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2021
  • Aktualizacja: 25 maja 2021
  • Wyświetleń: 224
  • Wyświetleń na liście: 7 651