Zimowa Półkolonia Artystyczna z warsztatami sensoplastyki

obserwuj
Cena
690
Rodzaj
Edukacyjne
Termin od
2021-02-01
Termin do
2021-02-05

Treść ogłoszenia

Oto propozycja półkolonii dla dzieci, które chętnie uwolnią ekspresję twórczą, są wrażliwe na piękno, odczuwają radość z tworzenia, poszukują inspiracji i lubią próbować nowych aktywności. Proponujemy tydzień ferii pełnych emocji i kolorów! Odkryjemy magię sensoplastyki, która pozwoli dzieciom poczuć twórczą swobodę. Będziemy również rysować, malować, szyć, lepić, tworzyć, składać, projektować, a przy tym świetnie się bawić.
Zapraszamy na zimową edycję półkolonii w Trójmiejście! Spotykamy się od poniedziałku do piątku w samym sercu Gdańska - w budynku Olivia Business Center. Razem będziemy przeżywać przeróżne przygody, zdobywać nowe umiejętności, odkrywać, tworzyć, rozwijać zainteresowania i oczywiście świetnie się bawić.

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-16.00 na terenie Olivia Business Center w Niepublicznej Szkole Podstawowej Thinking Zone

08.30-09.00 - zbiórka w Thinking Zone
09.00-12.00 - pierwszy blok zajęć programowych (zajęcia w salach Thinking Zone)
12.00-13.00 - przerwa obiadowa
13.00-16.00 - drugi blok zajęć programowych (zajęcia w salach Thinking Zone)
16.00-16.30 - odbiór uczestników z miejsca zbiórki


Warsztaty sensoplastyki. Kontrolowany bałagan i swoboda twórcza to najważniejsze założenia tych zajęć. Sensoplastyka stymuluje i angażuje zmysły dziecka w procesach poznawczych. Na zajęciach używamy wyłącznie produktów spożywczych bawiąc się ich kształtami, barwami, konsystencją, zapachem... Działamy na podłodze, nie boimy się ubrudzić i nie śpieszymy się tworząc. Warsztaty te są świetną zabawą i prawdziwą ucztą dla zmysłów.
Dzień sztuki japońskiej. Nauczymy się niełatwej sztuki origami, by złożyć imponujące żurawie, motyle, smoki, a nawet kraby. Będzie też okazja poznać i narysować mangę, na których podstawie tworzone są popularne na całym świecie japońskie anime. Na koniec dnia zrobimy gipsowe maski twarzy, które potem oczywiście pomalujemy!
Igłą i nitką. Przy użyciu igły i nici oraz kolorowych materiałów i dodatków, wyczarujemy niepowtarzalne maskotki i poduszki, które mogą  znaleźć się w naszej osobistej kolekcji lub służyć jako prezent dla kogoś, kogo bardzo lubimy.
Zajęcia DIY. Jakie to proste - zrób to sam! Najważniejszy jest Twój pomysł i samodzielne wykonanie. Masz ochotę ozdobić ramkę na zdjęcia? Chcesz zrobić dla babci piękną doniczkę na kwiaty? A może wolisz ulepić z masy solnej śmieszne pojemniki na przybory do swojego pokoju? Do dzieła!
Pracownia rysunku. Będziemy rysować różnymi technikami i narzędziami. Zrobimy ilustracje do ulubionej książki, zmierzymy się z gdańską architekturą, stworzymy zabawny komiks o mieszkańcach Bałtyku oraz zimowy pejzaż. Na zajęciach zaprzyjaźnimy się z suchymi i olejnymi pastelami, węglem rysunkowym, jak również miękkim ołówkiem i klasyczną kredką.
Sztuka eko. Od najmłodszych lat uczymy się żyć w zgodzie z naturą i dbać o środowisko, dlatego pokażemy, w jaki sposób - również ekologiczne - tworzyć wykorzystując recykling. Co można zrobić z plastikowych butelek, rolkach po papierze toaletowym, słoików, piasku i muszelek nazbieranych na plaży? Zobacz jakie to proste być Eko-Artystą i dbać o naszą planetę!

Ponadto w programie
  • gry i zabawy integracyjne
  • quizy i konkursy z nagrodami
  • kultowe gry planszowe dla dzieci
  • zimowy wypad na lodowisko
Dostępny termin:08-12.08.2021 r.

Więcej informacji na stronie:www.kompas.pl
 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 499 zł

Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 499 zł

Aktualizacja: 23 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe
583031... Zadzwoń
b...@kompa... Wyświetl e-mail
Karolina Stenka
Adres
Gdańsk  Oliwa
Aleja Grunwaldzka 47 
Ważne jeszcze 97 dni (do 27.01.2021)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
kompas.pl
  • Numer ogłoszenia: 63687139
  • Data wprowadzenia: 27 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 31 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 47
  • Wyświetleń na liście: 2 022
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS