Zimowy Obóz Sztuk Scenicznych

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 7

Zimowy Obóz Sztuk Scenicznych

Cena

1 899

Jestem
Firmą
Rodzaj
Artystyczne
Termin
2024-02-04 - 2024-02-10
Wiek
13 - 19

Lubisz występować na scenie? Marzysz o tym, by kiedyś zawodowo tańczyć, śpiewać koncerty lub występować na deskach teatru? Zapraszamy na warsztatowy obóz, na którym rozwiniesz swoje umiejętności przydatne do występów przed publicznością i przyszłej pracy scenicznej. Podczas zajęć będzie okazja popracować nad głosem, ekspresją ruchową, grą aktorską i wyrazem artystycznym. Ponadto poznasz techniki pomagające opanować tremę oraz tajniki makijażu scenicznego. W najbliższe ferie młodych artystów zapraszamy w zupełnie nowe miejsce - z dala od cywilizacji, w zimowej scenerii Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, wylogujemy się z rzeczywistości po to, by przeżyć artystyczną przygodę offline i spędzić czas pełen twórczych porywów, uśmiechu i dobrej energii, nawiązując nowe przyjaźnie. Do zobaczenia!

Strefa Sceny
 • Sztuki sceniczne. Poznaj zawody związane ze sztukami scenicznymi, dowiedz się, w jakich sposób rozwijać kompetencje przydatne do zawodu choreografa, wokalisty, aktora musicalowego i jak na co dzień doskonalić cenne na scenie umiejętności. 
 • Elementarne zadania aktorskie. Nauka podstaw warsztatu aktorskiego poprzez nabycie świadomości ciała, ruchu i słowa. W ramach zajęć proste formy dialogowe, elementy pantomimy, etiudy zwierzęce, inspirowane muzyką, emocją i gestem. 
 • Warsztaty taneczne. Przede wszystkim jazz oraz taniec współczesny. Ale nie o perfekcyjną technikę i wyuczone figury tutaj przecież chodzi! Dużo uwagi poświęcimy interpretacji, opowiadaniu historii i sposobom wyrażania emocji poprzez ekspresję ruchową. Przytulimy taniec jako dziedzinę sztuki w swobodnej improwizacji. 
 • Emisja głosu. Oddychanie przeponą, prawidłowa emisja głosu, sprawdzone sposoby dbania o swój głos jako narzędzie pracy wokalisty i aktora.
 • Dykcja. Zajęcia pomagające usprawnić aparat mowy. Synchronizacja pauz oddechowych z tekstem, artykulacją i akcentowaniem, zabawne łamańce językowe.
 • Wokal indywidualny i zespołowy. Śpiewanie na głosy, a capella, z instrumentem oraz z podkładem muzycznym, śpiew solowy, duet, a może chórki... Sprawdź swoje umiejętności w różnych wariantach i przekonaj się, w czym czujesz się i brzmisz najlepiej.
 • Improwizacja. Improwizować będzie zarówno na zajęciach aktorskich, jak i wokalnych i tanecznych. Warto opanować podstawy improwizacji, by kreatywnie i spontanicznie cieszyć się z zaskakujących sytuacji scenicznych, które dodają dreszczyku emocji.  
 • Prezentacja sceniczna. Żelazne zasady autoprezentacji, sposoby walki z tremą, makijaż sceniczny, praca z mikrofonem, poprawne ustawienie na scenie wobec światła. 
 • Backstage. Zapraszamy na panel dyskusyjny, podczas którego pogadamy o tym,  jakie szanse daje młodym artystom telewizja, media społecznościowe i różnego rodzaju programy typu talent show. 
 • Premiera. Po intensywnych warsztatów przyjdzie czas na przygotowanie występu na żywo. Od waszego pomysłu zależy, co zaprezentujecie na pokazie finałowych: mini musical, show taneczne, przedstawienie metodą impro… Show must go on!
Zimowa strefa rozrywki
 • team building, gry i zabawy integracyjne
 • bitwy śnieżne i zjazdy na jabłuszkach
 • zimowa gra terenowa
 • wieczór filmowy
 • obozowe InterTalent
 • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
Pokaz finałowy. Zwieńczeniem tygodniowych warsztatów zimowych będzie pokaz finałowy. Na naszej obozowej scenie zaprezentują się wszyscy młodzi artyści. W programie: prezentacje multimedialne, filmy, pokazy taneczne, koncerty, spektakle i wystawy.

Wyżywienie
3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Dostępne terminy
 1. 21/01/2024 - 27/01/2024
 2. 04/02/2024 - 10/02/2024
 3. 11/02/2024 - 17/02/2024
Więcej informacji na stronie kompas.pl
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Kompas

WInterkamp Junior - Roboty&Gry&Minecraft

Ogłoszenie podstawowe

1 899 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

WInterkamp Junior - Zimowa Kolonia Plastyczna

Ogłoszenie podstawowe

1 899 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Zimowa Japońska Przygoda z Mangą

Ogłoszenie podstawowe

1 899 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Zimowy Obóz Filmowy

Ogłoszenie podstawowe

1 899 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

BTA Kompas

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
OW Na Gwizdówce
Załakowo 18 83-342 Sierakowice
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 26 dni (do 06.01.2024)
 • Numer ogłoszenia: 65455604
 • Data wprowadzenia: 20.09.2023
 • Aktualizacja: 06.12.2023
Zadzwoń E-mail
Wróć do góry