Iluzjonista Rafał Reszke

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 7
Jestem
Firmą
Rodzaj
Animator

Treść ogłoszenia

Występy dla dzieci stanowią najbardziej ekscytujące momenty dzielenia się moją pasją. Chęć przeżywania czegoś nowego, połączona ze spontanicznymi reakcjami to przepis na udany pokaz, którego wspomnienia zostają z małymi widzami na długo :).

Występ jest przygotowany w konwencji familijnej. Oznacza to, że jest on głównie skierowany do najmłodszych uczestników pokazu (3-10 lat). Co nie zmienia jednak faktu, że jest on także interesujący dla starszej części publiczności (młodzież i dorośli). Jest to zasługą "przemycania" w kilku miejscach efektów i żartów dla dorosłych, aby skupić także ich uwagę. Taka konwencja pozwala na maksymalne zaangażowanie najmłodszych.
Występ składa się z pokazu scenicznego trwającego około 40 minut. Jest on komediowy, zabawny, angażujący osoby z publiczności w charakterze "pomocnika magika". Całość jest wielokrotnie sprawdzona w praktyce, co daje występ naszpikowany śmiechem, a przede wszystkim bezpieczny dla widzów i asystentów. Co ważne, podczas pokazu nie wykorzystuję zwierząt. To nowy trend, który zdobywa coraz większą ilość naśladowców w magicznym świecie.

Każdy występ jest niepowtarzalny, ponieważ zawsze uczestniczą w nim inni, wyjątkowi widzowie! Wszystkie łączy jednak dużo śmiechu, interakcja i niekończące się prośby o ... więcej sztuczek! rekwizyty, jakie wykorzystuję w trakcie pokazu mam ze sobą, włącznie z nagłośnieniem i  świetleniem. Wystarczy jedynie wskazać mi miejsce występu. Całą resztą zajmuję się sam!

Całość trwa zazwyczaj około 1,5h, ponieważ modeluję dodatkowo balonowe zwierzaki dla dzieci! :D

Masz pomysł na imprezkę? Napisz do mnie! Zaproponuję ciekawe rozwiązanie, aby ten dzień uczynić jeszcze ciekawszym :).

Pozdrawiam serdecznie
Rafał Reszke
www.rafalreszke.pl
i...@rafal... Wyświetl e-mail
www.facebook.com/rafalreszke
505565... Wyświetl numer
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

Rafał Reszke

505565... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 4 dni (do 07.10.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64514636
  • Data wyróżnienia: 07.10.2021
  • Data wprowadzenia: 07.10.2021
  • Aktualizacja: 07.10.2021
Zadzwoń SMS