Sprzedam wózek bliźniaczy - stan idealny!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8

Sprzedam wózek bliźniaczy - stan idealny!

Cena

1 800

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Wózki
Stan
Używane

. Sprzedam wózek Valco Snap Duo Sport Tailor Made Spacerowy Bliźniaczy kolor - Grey Marle.

Stan idealny!!!

Wózek sprawdzi się nie tyko przy bliźniakach, ale będzie też świetnym rozwiązaniem dla rodziców dwójki dzieci w różnym wieku. Jego zaletą są duże pompowane koła, które przydadzą się na wyboistych terenach.
Jest skrętny. Blokada nożna kół. 
Wózek bez problemu zmieści się na szerokość praktycznie w każdym sklepie! 
Regulowane siedziska, podnóżki. 

Dwa siedziska w jednym wózku

Wózek Valco Snap Duo Sport Tailor Made został wyposażony w dwa przestronne i wygodne siedziska z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, w których Wasze pociechy będą siedzieć wygodnie i bezpiecznie. Dodatkowo każde z siedzisk reguluje się indywidualnie, jeśli więc jedno z dzieci postanowi uciąć sobie drzemkę, możesz wygodnie rozłożyć jego oparcie i podnóżek na płasko, podczas gdy drugie będzie z ciekawością obserwować otaczający świat z pozycji siedzącej.

Wózek Valco Snap Duo Sport Tailor Made to także dwie przestronne budki, regulowane niezależnie od siebie, które osłonią dzieci przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dzięki systemowi błyskawicznego składania, bez problemu złożysz wózek i zapakujesz do samochodu. Nie musisz się też martwić o to, że wózek rozłoży się podczas przenoszenia, ponieważ został wyposażony w system automatycznej blokady. Fakt, że składa się on tapicerką do środka, to nie przypadek- pozwala to uniknąć zbędnych zabrudzeń podczas transportu.

Jeden stelaż- wiele funkcji

Valco Snap Duo Sport Tailor Made to nie tylko spacerówka. Jeśli Twoje pociechy są w różnym wieku , to bez problemu połączysz wózek spacerowy z gondolą. Funkcjonalny stelaż może stanowić bazę jednej lub dwóch gondoli lub nosidełek dla niemowląt w systemie MaxiCosi.

Jesteśmy pierwszymi właścicielami wózka. 
100% sprawny. Wolny od plam i zabrudzeń. 

Dodatkowo w zestawie gondola. 

Możliwość obejrzenia przed zakupem, zapraszam do prezentacji.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65430292
  • Data wprowadzenia: 28.08.2023
Wróć do góry