Fotelik do karmienia PegPerego

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7
Cena
150
Rodzaj
Sprzęt
Jestem
Osobą prywatną
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Stan
Używane

Treść ogłoszenia

Mamy do sprzedania fotelik do karmienia używany przez jedno dziecko. Nosi zwykłe ślady użytkowania oraz małe pęknięcie na blacie (widoczne na zdjęciu). Nowy fotelik w sklepie kosztuje około 550zł. Tapicerka fotelika jest wykonana z materiału bardzo dobrej jakości i jest łatwa w czyszczeniu.
Krzesełko jest lekkie (7,6 kg) i funkcjonalne, służy dziecku od narodzin do około 3 lat (15 kg). Przez pierwsze miesiące życia, zanim dziecko zacznie samodzielnie siadać (ok. 6. miesiąc życia), krzesełko pełni funkcję wygodnego leżaczka (kąt nachylenia oparcia - powyżej 150º), a gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć, służy jako krzesła do karmienia i zabawy. W późniejszym okresie można wypiąć blat, powiesić go na tylnych rurkach stelaża i ustawić krzesło bezpośrednio przy stole.
Tapicerka krzesła Prima Pappa Zero3 wykonana jest ze skóry ekologicznej.
Krzesełko posiada siedmiostopniową regulację wysokości. Oparcie można umieścić na pięciu różnych poziomach. Wyjmowaną, górną część blatu służącą do karmienia, można myć w zmywarkach.
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa w połączeniu z bolcem znajdującym się między nogami dziecka zapewniają pełne bezpieczeństwo dziecka podczas korzystania z krzesełka. Krzesło charakteryzuje się prostym w obsłudze systemem składania/rozkładania. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i stoi samoczynnie.
  • Numer ogłoszenia: 63860120
  • Data wprowadzenia: 28 października 2020
  • Aktualizacja: 5 listopada 2020
  • Wyświetleń: 18
  • Wyświetleń na liście: 462