Fotelik nosidełko KIDDY EVOLUTION PRO 2 + baza ISOFIX + adaptery

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7
Cena
700
Rodzaj
Inne
Jestem
Osobą prywatną
Sprzedam / kupię
Sprzedam

Treść ogłoszenia

Zachęcam do zakupu nosidełka i fotelika samochodowego Kiddy Evolution Pro 2 wraz z bazą samochodową montowaną złączem ISOFIX oraz adapterami pozwalającymi zamocować fotelik na ramie wózka. 

Sprzedawany model nigdy nie brał udziału w wypadku samochodowym. Pochodzi z domu, w którym nie ma osób palących ani zwierząt. Kupiony w polskiej dystrybucji. Objęty gwarancją producenta do sierpnia 2020 roku.

Fotelik jest w doskonałym stanie. Nie posiada żadnych uszkodzeń ani zabrudzeń. Widoczne są jedynie niewielkie zarysowania na spodzie fotelika i na bazie samochodowej, powstałe w skutek montowania nosidełka. 

Fotelik posiada wkładkę dla niemowląt dzięki czemu może służyć już od pierwszych godzin życia także wcześniakom. Funkcja rozkładania siedziska oraz dużego daszka przeciwsłonecznego stanowi idealną alternatywę dla gondoli. W zestawie znajdują się również adaptery umożliwiające montaż nosidełka na stelażu wózka. Wszystkie te cechy stanowią idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, ułatwiające sprawne przemieszczanie się z maluchem. 

Fotelik uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych fotelików na rynku. W najważniejszych testach bezpieczeństwa zdobywał wyłącznie pozytywne rekomendacje. Dodatkowo został dopuszczony do podróżowania z nim samolotem.
  • Numer ogłoszenia: 62797287
  • Data wyróżnienia: 27 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 18 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 27 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 41
  • Wyświetleń na liście: 1 435