FOTELIK SAMOCHODOWY CHICCO OASYS 2-3 FIXPLUS MIDNIGHT / BLUE 15-36KG

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 17
Cena
400
Rodzaj
Wyposażenie
Jestem
Osobą prywatną
Sprzedam / kupię
Sprzedam

Treść ogłoszenia

Mam do sprzedania  używany fotelik samochodowy firmy Chicco model Oasys 2-3 Fixplus  przeznaczony do przewodu dzieci o wadze od 15 do 36kg w kolorze Midnight Blue.
Fotelik mocowany jest za pomocą systemu ISOFIX co gwarantuje łatwość montażu i stabilność, a co za tym idzie bezpieczeństwo. W testach ADAC ten model fotelika otrzymał 4 gwiazdki, i jest zatwierdzony zgodnie z normą ECE R44/04
Fotelik posiada niezależną regulacje wysokości i szerokości, aby lepiej dostosować się do wzrostu dzieci od 3 do 12 lat. Dodatkowo za pomocą jednego przycisku można regulować pochylenie fotelika. Wszystkie regulacje są wyraźnie widoczne i intuicyjne dla użytkownika.
W tym foteliku dziecko może podróżować komfortowo ponieważ jego tapicerka jest wykonana z przepuszczającego powietrze materiału, a zagłówek pokryty jest siateczką z oczkami 3-D dodatkowo gwarantującej maksymalną przepuszczalność powietrza. Tapicerkę można zdemontować i uprać. Dodatkowo fotelik wyposażony jest w uchwyt na kubek. Uchwyt można zamocować z lewej lub prawej strony fotelika.
Stan fotelika oceniam na bardzo dobry.
Fotelik posiadam od nowości i fotelik nie uczestniczył w żadnej kolizji ani wypadku. Do fotelika dołączam instrukcje obsługi oraz w GRATISIE dodaje podstawkę/podwyższenie na fotel.
  • Numer ogłoszenia: 62561462
  • Data wprowadzenia: 25 maja 2019
  • Aktualizacja: 29 maja 2019
  • Wyświetleń: 25
  • Wyświetleń na liście: 644