Bakteriusz i Próchniak - spektakl dla dzieci

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Rodzaj
Edukacyjne
Termin od
2020-08-23

Treść ogłoszenia

Macie wolna niedziele? Spędźcie ją razem z nami i poznajcie dwóch osobliwych bohaterów, którzy zamieszkali w buzi Kamila. Czy szczoteczka poradzi sobie z tymi łobuziaka? Musicie koniecznie przekonać się sami!

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami ‍‍‍

Wydarzenie odbędzie się 23 sierpnia (niedziela) o godzinie 12:30 na terenie zielonym Garnizonu obok restauracji Stary Maneż.

Jesteśmy sponsorami całego wydarzenia dlatego ⭐️ WSTĘP JEST WOLNY ⭐️

Mały Kamil bardzo nie lubi myć zębów, a myśl o zjedzeniu warzyw i owoców przyprawia go o dreszcze. Uwielbia za to wszystko, co słodkie i niezdrowe. Jednak jeszcze nie wie, że w jego zębach zamieszkali dwaj bracia-zarazki: Bakteriusz i Próchniak. Dzięki karmelkom, batonikom i innym żelkom mają mnóstwo sił, żeby budować w nich swoje domki, drążąc coraz większe i większe dziury...

Do akcji będzie więc musiała wkroczyć wielka szczotka do zębów.

"Bakteriusz i Próchniak" to muzyczno-lalkowy spektakl dla widzów od 4 roku życia, oparty na bardzo popularnej w Norwegii książce dla dzieci "Karius og Baktus" Thorbjørna Egnera. W zabawny i nienachalny dydaktycznie sposób porusza problemy higieny jamy ustnej i zdrowego odżywiania... zanim będzie za późno!
 
  • Numer ogłoszenia: 63641785
  • Data wyróżnienia: 11 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 11 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 68
  • Wyświetleń na liście: 795