Edu-Muzyka dla Smyka od 1 do 5

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
edu-Muzyka dla Smyka od 1 do 5: wideo 16356
9
Zdjęcie 1 / 9

Edu-Muzyka dla Smyka od 1 do 5

Jestem
Firmą
Rodzaj
Muzyczne
Wiek do
8


Dobry Start (rytmika-gdansk) zaprasza rodziców z dziećmi na zajęcia edu-Muzyka dla Smyka oraz na lekcje dla 6-8-latka z towarzyszeniem pianina.

Zapisy (pytania): SMS na nr [ukryte] . Prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, rok i miesiąc ur. oraz preferowane lokalizacje i godziny. O przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszenia.

GRAFIK
Gdańsk: Kołobrzeska 57 - czwartki 16.45 (wiek: 1-2), 17.20 (3-5);
Opolska 2 - wtorki i czwartki 10.00 (grupa dwa razy w tygodniu) i 10.35 (raz w tyg.);
Piastowska 98 A - wtorki 16.30 (najmłodsze), 17.05 (średnie), 17.40 (6-8-latki); piątki - 10.00.

OGÓLNIE O ZAJĘCIACH (więcej na str. rytmika-gdansk.pl)
W czasie wesołej zabawy z rodzicami, pląsów i tańców przy muzyce na żywo (pianino, śpiew), dzieci pracują na przyszły sukces w szkole i w życiu. Edu-Muzyka dla Smyka ma na celu nie tylko umuzykalnienie, ale całościowy, harmonijny rozwój dziecka (pogłębia wiedzę o świece, rozwija rozumienie literatury, logiczne myślenie, uczy prawidłowej wymowy, kształci pamięć, poszerza horyzonty myślowe itd.).

LEKCJE DLA NAJSTARSZYCH dzieci mogą posłużyć jako przygotowanie do szkoły muzycznej. Obejmują dostosowane do wieku uczestników kształcenie słuchu (w tym śpiewanie gam solmizacyjnie i literowo, powtarzanie wizualizowanych motywów melodycznych i rytmicznych), rozpoznawanie trybów akordów itp., tańce (także z rekwizytami - np. chustki, szarfy), muzykowanie w "małej orkiestrze", naukę piosenek, występy solo z towarzyszeniem pianina. Muzyka jest pretekstem do zdobywania wiedzy ogólnej o świecie, nauki liczenia (dodawania, odejmowania), rozwoju psychofizycznego. Dzieci mogą poczuć się docenione i pewniejsze siebie.

W lekcjach uczestniczą rodzice, dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej efektywna (ćwiczenia można utrwalać w domu), a opiekunowie zyskują okazję do pogłębienia własnych umiejętności muzycznych :) oraz aktywnego spędzenia czasu z korzyścią dla pociechy.

Zajęcia prowadzi DOŚWIADCZONA NAUCZYCIELKA z wieloma sukcesami na koncie, muzyk, polonistka, autorka piosenek dla dzieci, kompozytorka.
Dysponujemy ciekawymi pomocami dydaktycznymi (instrumentami, nietuzinkowymi pacynkami, tunelem, chustą animacyjną, ścieżką sensoryczną itd.).

Zgłoszone dzieci dzielimy na grupy rówieśnicze według miesiąca i roku ur.

CENA (od września 2023): 150 zł za 4 kolejne zajęcia raz w tygodniu (dziecko + opiekun).
W klubie „Maciuś I” (Opolska 2) karnet na 8 lekcji (2 razy w tyg.) będzie w cenie promocyjnej: 250 zł (dziecko + opiekun). Zniżki dla rodzeństwa z jednym opiekunem.

DOBRY START (rytmika-gdansk) działa od 1999 r.
Oferujemy sprawdzoną jakość :) Zadowoleni rodzice wracają do nas z kolejnymi dziećmi.
ZAPRASZAMY!
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65431484
  • Data wyróżnienia: 29.08.2023
  • Data wprowadzenia: 29.08.2023
Wróć do góry