Hip Hop dla dzieci / Scena Muzyczna GAK

Ogłoszenie nieaktualne

Hip Hop dla dzieci / Scena Muzyczna GAK

Cena

120

Jestem
Firmą
Rodzaj
Taneczne
Termin
2023-10-11 - 2024-06-26
Wiek
8 - 11

Taniec hip hop dla dzieci to ekscytujące zajęcia, które wprowadzą uczestników w świat tej popularnej formy tanecznej. Celem zajęć jest nauczenie uczestników różnych stylów i technik tańca hip-hop, rozwijanie ich umiejętności tanecznych i koordynacyjnych oraz zwiększanie poziomu energii, pewności siebie, dobrego nastroju i współpracy w grupie. Uczestnicy zajęć będą mogli czerpać radość z tańca, rozwijać swoje umiejętności i poznać nowych ludzi, tworząc jednocześnie niezapomniane doświadczenia i wspomnienia.

Zajęcia tańca hip hop skierowany jest dla dzieci w wieku 8-11 lat. 

Zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy. Prosimy o kontakt mailowy: [ukryte]

o prowadzącej:
Amanda Czerwińska – absolwentka studiów podyplomowych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a także kursu instruktora rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Szkoliła się pod okiem wielu międzynarodowych instruktorów, takich jak np. Henry Link (USA), Les Twins (Francja), OG (Niemcy), Niki Tsapos (Szwecji) czy Sisco Gomez (Anglia). Instruktorka tańca w wielu renomowanych szkołach – prowadziła zajęcia i warsztaty m.in. w Studiu Tańca Artistic i ,,Siemanko” w Gdańsku, Havana Si Gdynia i Cadmans Elbląg. Prowadziła także warsztaty taneczne w Wejherowskim Centrum Kultury oraz Studiu Tańca Hipnotic w Elblągu. Lareatka wielu nagród tanecznych.

Zajęcia 1 raz w tygodniu. 

Odpłatność: 120 zł/miesiąc

Zapisy:  [ukryte]  / + [ukryte] 96

Opłaty:
Zgodnie z regulaminem, za zajęcia należy zapłacić w kasie Sceny Muzycznej GAK (kartą lub gotówką) lub przelewem przed rozpoczęciem zajęć. Wpłaty prosimy dokonywać na nr konta:

Bank Spółdzielczy w Sztumie
43 8309 0000 0085 6294 2000 0330
Adresat:
Gdański Archipelag Kultury
ul. Dworcowa 9
80 – 026 Gdańsk

W tytule prosimy wpisać następujące dane:
Imię i nazwisko uczestnika zajęć, nazwa zajęć, Scena Muzyczna
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65472960

Aktualizacja: 05.10.2023

Wróć do góry