Sekcja nurkowa dla dzieci Wyjątkowe dzieci , wyjątkowe hobby

obserwuj
Cena
480
Rodzaj
Sportowe

Treść ogłoszenia


Zajęcia w ramach sekcji nurkowej obejmują 5 poziomów kształcenia.
I REKRUT 
II BĄBEL
III KOMANDO FOKA
IV MASTER
V EKSPERT
Każdy z w/w poziomów, dzieli się na 5 specjalności, których zdobycie kończy się przyznaniem odznaczenia/naklejki za zdobytą umiejętność. By osiągnąć poziom Ekspert potrzeba poświęcić 75 lekcji. Najwyższy poziom można osiągnąć po 2,5 roku.
Program pozwala dzieciom na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o podwodnym życiu oraz daje dużo dobrej zabawy. Każde spotkanie zawiera w sobie sporą dawkę wiedzy teoretycznej, praktyczne ćwiczenia w wodzie w sprzęcie nurkowym oraz  elementy zabawy pod wodą. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania, którzy na co dzień współpracują z dziećmi.
Nurkowanie rozwija dzieci wielopłaszczyznowo. Poprawia ogólną kondycję fizyczną, uczy zagadnień z biologii oraz fizyki w łatwy do przyswojenia sposób – poprzez teorię popartą ćwiczeniami. Tylko podczas nurkowania można poznać prawa fizyki na własny ciele, obejrzeć podwodny świat, poznać ryby i rośliny. Wszystko to dzieje się podczas wyśmienitej zabawy w gronie  rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Nurkowanie to świetny sposób na naukę, zabawę i  spędzanie wolnego czasu robiąc coś naprawdę wyjątkowego. Każdy, kto choć raz był pod wodą wie, że to jest niesamowity świat przeznaczony tylko dla wybrańców.
Ogłoszenie podstawowe
503870... Zadzwoń
i...@gdyni... Wyświetl e-mail
Centrum Nurkowe Gdynia Dive
Adres
Gdynia Śródmieście
Armii Krajowej 22 
Ważne jeszcze 211 dni (do 21.05.2021)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
gdyniadive.pl
  • Numer ogłoszenia: 63758734
  • Data wyróżnienia: 21 września 2020
  • Data wprowadzenia: 21 września 2020
  • Aktualizacja: 12 października 2020
  • Wyświetleń: 40
  • Wyświetleń na liście: 1 219
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS