Zajęcia aktorskie dla dzieci

Ogłoszenie podstawowe

Zajęcia aktorskie dla dzieci

Cena

50

Jestem
Firmą
Rodzaj
Muzyczne
Termin
2023-09-26 - 2024-06-21
Wiek
7 - 16

Zapraszamy serdecznie na zajęcia aktorskie dla dzieci w Pracowni Muzycznej Muzykon we Wrzeszczu.

Są to zajęcia, na których dzieci, w zależności do grupy wiekowej, poznają aktorstwo i jego elementy poprzez zabawy, ćwiczenia, odgrywanie scenek, etiud aktorskich. Ponadto będą pracować nad wyrażaniem siebie, swoich emocji, a także nad pewnością siebie i akceptacją stresu związanego z występami publicznymi. Na zajęciach wprowadzane będą także elementy ruchu scenicznego, emisji głosu, tańca i wielu innych elementów, które potrzebne będą w spektaklach, na jakich dzieci będą występować i jakie będą wspólnie przygotowywać z prowadzącą.

Najważniejsze informacje:
 • termin
  czwartki 16:15 - 17:00 (gr. 7-11 lat)
  czwartki 17:15 - 18:00 (gr. 12-16 lat)
 • obowiązuje zmienna opłata miesięczna w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu - 50 zł / 45 min. x ilość zajęć
 • zajęcia odbywają się wg stałego harmonogramu - są to zajęcia cykliczne (co tydzień wg kalendarza szkolnego)
 • nieobecność na zajęciach należy zgłosić z co najmniej 24 godz. wyprzedzeniem (sms na nr Muzykonu tel. 575707... Wyświetl numer ) - zajęcia można odrobić do końca kolejnego miesiąca na innymi zajęciami w tej samej grupie wiekowej (chęć odrobienia zajęć należy zgłosić na nr tel. Muzykonu)

Prowadzimy także na zajęcia grupowe dla przedszkolaków i najmłodszych:
 • piosenki z całego świata (grupa: 4-6 lat - dla dzieci w wieku przedszkolnym) - to zajęcia umuzykalniające, na których dzieci poznają kulturę z różnych regionów świata. Poprzez naukę piosenek zapoznają się z różnymi językami i ich brzmieniem.
 • gordonki - (gr. 0-1,5 i 1,5-3) - zajęcia umuzykalniające prowadzone bez towarzyszenia instrumentu - głównym narzędziem pracy osoby prowadzącej jest jej głos. Zajęcia według teorii E. E. Gordona mają na celu przybliżenie dziecku języka muzycznego, dają przestrzeń na tworzenie i improwizację, stymulują wszechstronny rozwój oraz pobudzają zdolności komunikacyjne. W czasie zajęć wykorzystywane są akcesoria, np. chusta animacyjna, piórka, kolorowe chustki, bańki mydlane czy piłki, które pomagają angażować dzieci do wspólnej zabawy.
 • zajęcia umuzykalniające z rytmiką (grupa: 4-6 lat - dla dzieci w wieku przedszkolnym) - przez zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek, granie na instrumentach perkusyjnych dzieci uczą się poczucia rytmu, rozwijają słuch i wrażliwość muzyczną oraz umiejętność pracy w grupie. Przygotowują również projekty muzyczne, które później prezentują na koncertach w Pracowni.

Zapraszamy również Rodziców na zajęcia :)
 • emisja i higiena głosu (18+ lat) - na zajęciach poznamy: ćwiczenia wzmacniające głos, ćwiczenia relaksacyjne krtani, naukę świadomości własnego głosu i oddechu, jak usprawnić pracę przepony i jak stosować odpowiednią higienę głosu na co dzień.
 • zespół muzyczny (18+ lat) - dla każdej osoby grającej i śpiewającej amatorsko i chcącej dzielić się swoją muzyczną pasją z innymi. Na spotkaniach będziemy grać aranżacje znanych, wspólnie wybranych utworów, poznamy podstawy teorii muzyki i będziemy się uczyć jak funkcjonować w zespole. Organizowane będą koncerty z udziałem uczestników.
 • zespół wokalny (grupy: 18+ lat gr. początkująca i gr. średniozaawansowana) - na zajęciach uczymy się o poprawnej technice wydobycia głosu, a także poznajemy czym jest śpiew wielogłosowy. Repertuar jest zróżnicowany, od piosenek musicalowych po przeboje znanych artystów.
 • ukulele (grupa 16+ lat - gr. średniozaawansowana)
 • kursy indywidualne z gry na wybranym instrumencie/nauka śpiewu (55 min./tydz.)
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Pracownia Muzyczna Muzykon

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

Ogłoszenie podstawowe

50 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zespół muzyczny dla dzieci

Ogłoszenie podstawowe

50 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Gordonki dla dzieci w wieku 0-1,5 i 1,5-3 lata

Ogłoszenie podstawowe

50 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zajęcia gry na perkusji

Ogłoszenie podstawowe

440 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Muzykon

575707... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Słowackiego 21 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 29 dni (do 28.12.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65462716
 • Data wyróżnienia: 26.09.2023
 • Data wprowadzenia: 26.09.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry