Zajęcia dla dzieci 6-36 miesięcy

Ogłoszenie nieaktualne

Zajęcia dla dzieci 6-36 miesięcy

Cena

40

Jestem
Firmą
Rodzaj
Edukacyjne
Termin
2022-09-05 - 2023-06-16

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne w BUDUMI dla najmłodszych dzieci:
- Rozwijaki
- Gordonki
- Logosensoryka
- Sensoweekend

Rozwijaki (grupa wiekowa 6-36 miesięcy)
odbywają się w dwóch grupach: niechodki (dzieci nie chodzące lub poruszające się samodzielnie ale niepewnie), chodki (dzieci sprawnie poruszające się samodzielnie). Zajęcia prowadzi neurologopeda, która poprzez zabawę wprowadza dzieciom ćwiczenia i zabawy rozwijające zmysł wzroku, dotyku, słuchu, równowagi. Podczas zajęć przygotowuje również dzieciom ścieżki sensoryczne, ćwiczenia aparatu mowy, głoski kontrastowe itp. Tłem do zabawy jest muzyka. W zajęciach uczestniczy 1 rodzic
i dziecko. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o g. 10.00-10.45.

Gordonki (grupa wiekowa 0-36 miesięcy)
to klasyczne zajęcia muzyczne prowadzone metodą Erwina Gordona podczas których prowadząca śpiewa różne tony, niskie a w raz z Nią śpiewają rodzice. Warsztaty urozmaica kolorowymi chustami, balonami itp. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia. 

Logosensoryka (grupa wikowa 2-4 lata)
to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy Malucha. Są to trzy wiodące elementy każdego spotkania. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę. W ten sposób zapraszamy uczestników do wciągającego, niezwykle ciekawego świata zmysłów, manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji. Dzieci podczas zajęć robią to, co lubią najbardziej - doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się oraz nawiązują wspólną więź z Rodzicem/rówieśnikami/ opiekunem poprzez wspólną zabawę. Każde spotkanie to prawdziwa kopalnia pomysłów na zabawy z Maluchami, wspierające ich rozwój. Rodzice w prosty sposób mogą korzystać z tych inspiracji w domu. 

Sensoweekend (grupa wiekowa 6-36 miesięcy)
To klasyczne zajęcia brudzące podczas których dzieci mają okazję do poznawania świata korzystając ze wszystkich zmysłów, m.in. wzroku, dotyku, smaku, równowagi itp. Każde z zajęć ma swój motyw przewodni np. mali artyści, jesień, las, morska przygoda. Zajęcia prowadzone są przez neurologopedę, która poprzez różnorodne ćwiczenia, materiały i przygotowane ścieżki sensoryczne zachęca dzieci do rozwojowej zabawy. Zajęci odbywają się 1-2x w miesiąc w piątek o 11.00-11.45.

Zapisy i szczegóły: [ukryte] , tel. [ukryte]
Zajęcia rozpoczynają się w II-gim tygodniu września 2022. Na wszystkie zajęcia  obowiązują 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64961036
  • Data wyróżnienia: 14.08.2022
  • Data wprowadzenia: 14.08.2022
  • Aktualizacja: 15.05.2023
Wróć do góry