Zajęcia sportowe dla dzieci - bezpłatne wejście ! ---> Ninja Kids

Ogłoszenie maxi
obserwuj
Zajęcia sportowe dla dzieci - bezpłatne wejście ! ---> Ninja Kids: wideo 14547
16
Zdjęcie 1 / 16

Zajęcia sportowe dla dzieci - bezpłatne wejście ! ---> Ninja Kids

Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Termin
2023-09-01 - 2023-12-31
Wiek
5 - 12

Dlaczego warto wybrać zajęcia sportowe Ninja Kids?
Odbierz bezpłatne wejście -- >> ninjakids.pl/bezplatne-wejscie/

Przy okazji wkładania wysiłku w robienie dobrych zajęć dla dzieci, chcemy nieść wartość dla rodziców i wciąż poszukujemy pola, w którym moglibyśmy pomagać.

Aktualnie skupiamy się na oszczędzaniu czasu i nerwów związanych z dojazdami na zajęcia przez zatłoczone miasto. Przyjeżdżamy blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Idziemy pod prąd! Tak samo jak mięsień rośnie od pracy z coraz to większym obciążeniem, tak samo układ odpornościowy lepiej nas broni, gdy stale może mierzyć się z coraz to cięższymi warunkami. Tam gdzie strach i wygoda, tam nie zdrowie, a choroba! 

Przez ostatnie lata każdy z nas uniósł na barkach tyle stresu, że staramy się nie dokładać do przysłowiowego "pieca". Słuchając problemów rodziców stworzyliśmy gwarancje, dzięki którym kupisz karnety ze spokojem na sercu. Ale spokojnie - to nie czas, aby rozdrapywać szczegóły, gdy jeszcze nawet się nie spotkaliśmy.

Jesteśmy trenerami z krwi i kości. Nie jedno w świecie treningu widzieliśmy. Rzucanie piłki i nastawienie: "jakoś to będzie, klient i tak się nie zna, więc nie zauważy" to model, którego się brzydzimy - a jednak są tacy agenci w branży i trzeba się systematycznie za nich tłumaczyć, aby ich "brudy" nie ciążyły na wszystkich - nawet tych przykładających się. Prędzej skończymy prowadzić działalność, niż zaczniemy odwalać fuszerę. W filmie "Siła spokoju" jest ukazana cała prawda o tym jaka jest nasza rola jako Ninja Kids. Służymy drugiemu człowiekowi! Nie wolno tego robić byle jak! Rodzice nas nauczyli, że na dobrą opinię pracuje się całe życie, a stracić ją można jednym złym ruchem. Robimy wszystko, aby być postrzegani jako najlepsi w swoim fachu!

Nie będziemy owijać w bawełnę. Za naszych czasów przydomek "gruby" był jeden (no może dwa) na całą szkołę! Zawsze stał na bramce. Wstyd się przyznać, ale byliśmy tak niesfornymi dziećmi, że z takich przypadków sobie żartowaliśmy! Dzisiaj pomagamy, bo wiemy, że to wcale nie jest śmieszne, i mimo że proste, to wcale nie łatwe do ogarnięcia.

Można walczyć z wiatrakami, tłumacząc, że otyłość to normalność i trzeba to zaakceptować. NIE ZGADZAMY SIĘ Z TYM! Otyłość to poważna choroba nie tylko metaboliczna, ale i psychiczna. Niesie za sobą niewidoczne na pierwszy rzut oka dramaty rodzinne: nowotwory, wylewy, wiele innych upośledzeń, głęboką depresję oraz przedwczesną śmierć. Trzeba niczym snajper namierzyć złe nawyki i je wyeliminować! Nie jutro... DZISIAJ!

Rozwiązanie otyłości jest tak proste, że nawet dziecko obudzone w nocy odpowie poprawnie na pytanie jak nie zostać otyłym. Niestety nie jest łatwe wprowadzenie nawyku dbania o siebie i skuteczne zastosowanie tej wiedzy. Otyłość staje się powszechna (brak motywacji w gronie kolegów). Tłum potrafi wmówić nam wszystko, nawet to, że "na coś musimy umrzeć..." zapominając dokończyć przysłowie: "...byle tylko umrzeć, a nie zostać warzywem". My jesteśmy po to, aby pomagać i walczyć z tym nie przebierając w środkach. Sport to idealny pomysł na poznanie osób, którzy będą nas utrzymywać przy naszych postanowieniach. Ninja Kids tworzy środowisko, które będzie Cię wspierać.

Na czym oprzeć pewność siebie dziecka? Najlepiej byłoby na solidnych umiejętnościach. Umiejętnościach na tak wysokim poziomie, że nie "gadka", a efekty zrobią hałas. Jak to zrobić w dzisiejszych czasach, gdzie głoszony jest etos work-life balance, praca jest uważana za dodatek, a nie tak jak nas uczono "metodą na uszlachetnienie człowieka, a już na pewno nie hańbą"!

Sport, języki, zasady twardej komunikacji, zdolności inżynierskie, programowanie na mistrzowskim poziomie to umiejętności, które ogarną osoby nauczone ponadprzeciętnie ciężkiej i przykładnej pracy. Osoby sukcesu plany z jutra, realizują dzisiaj, aby zrobić więcej, niż Ci co wyznają filozofię: "dwóch dni wolnego, robiąc pojutrze to co mają zrobić dzisiaj" (i jednocześnie denerwując wszystkich wokół).

Ninja Kids warto wybrać jeśli zależy Ci na wpajaniu od najmłodszych lat etosu dbania o swoje umiejętności jako fundamentu pewności siebie. My zbudujemy solidne podstawy ogólnorozwojowe w sporcie. A co dalej? Czy Twoje dziecko zostanie nowym Robertem Lewandowskim, Robertem Karasiem, Otylią Jędrzejczak czy Justyną Kowalczyk, a może specem od technologii, który przebije osiągnięcia Elona Muska, to tylko indywidualna decyzja w głowie każdego człowieka.

Odpowiednie środowisko dla Twojego dziecka to podstawa! 
Tę podstawę można rozwijać w wielu miejscach. Dbamy o to, aby jednym z tych miejsc było Ninja Kids! 

Więcej konkretów o ofercie, cenniku, grafiku oraz najczęściej zadawanych pytań przez rodziców znajdziesz na naszej stronie:
https://www.ninjakids.pl 

ps: bezpłatne wejście również odbierzesz na naszej stronie! Zaufaj nam i dołącz do Ninja Kids! 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Adam Zagórski

573798... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Chełm
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 60 dni (do 02.12.2023)
  • Numer ogłoszenia: 64978630
  • Data wyróżnienia: 02.10.2023
  • Data wprowadzenia: 26.08.2022
  • Aktualizacja: 02.09.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry