Zespół muzyczny dla dzieci

Ogłoszenie podstawowe

Zespół muzyczny dla dzieci

Cena

50

Jestem
Firmą
Rodzaj
Muzyczne
Termin
2023-09-20 - 2024-06-21
Wiek
6 - 18

Zapraszamy serdecznie na zajęcia zespołu muzycznego dla dzieci w Pracowni Muzycznej Muzykon we Wrzeszczu.

Zajęcia te są zajęciami grupowymi, na których dzieci wspólnie przygotowują zaaranżowane znane utwory z m. in. muzyki filmowej, bajek, muzyki poważnej i popularnej. Ponadto wprowadzane są podstawowe elementy teorii muzyki, kształcenia słuchu, zasad muzycznych. Na zespole dzieci będą się także uczyć zasad występów publicznych i radzenia sobie ze stresem oraz jak ze sobą współpracować. Uczestnicy będą mieli szanse prezentować przygotowany materiał muzyczny na licznych koncertach. 
Zajęcia są przeznaczone dla dzieci, które prezentują przynajmniej podstawowy poziom umiejętności gry na instrumencie. 

Najważniejsze informacje:
 • termin - wtorki
  16:15 - 17:00 (gr. 6 - 9 lat)
  17:15 - 18:00 (gr. 10 - 14 lat)
  18:15 - 19:00 (gr. 15 - 18 lat)
 • obowiązuje zmienna opłata miesięczna w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu - 50 zł / 45 min. x ilość zajęć
 • zajęcia odbywają się wg stałego harmonogramu - są to zajęcia cykliczne (co tydzień wg kalendarza szkolnego)
 • nieobecność na zajęciach należy zgłosić z co najmniej 24 godz. wyprzedzeniem (sms na nr Muzykonu tel. 575707... Wyświetl numer ) - zajęcia można odrobić do końca kolejnego miesiąca na innymi zajęciami w tej samej grupie wiekowej (chęć odrobienia zajęć należy zgłosić na nr tel. Muzykonu)

Prowadzimy także na zajęcia grupowe dla przedszkolaków i najmłodszych:
 • zajęcia umuzykalniające z rytmiką (grupa: 4-6 lat - dla dzieci w wieku przedszkolnym) - przez zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek, granie na instrumentach perkusyjnych dzieci uczą się poczucia rytmu, rozwijają słuch i wrażliwość muzyczną oraz umiejętność pracy w grupie. Przygotowują również projekty muzyczne, które później prezentują na koncertach w Pracowni.
 • piosenki z całego świata (grupa: 4-6 lat - dla dzieci w wieku przedszkolnym) - to zajęcia umuzykalniające, na których dzieci poznają kulturę z różnych regionów świata. Poprzez naukę piosenek zapoznają się z różnymi językami i ich brzmieniem.
 • gordonki - (gr. 0-1,5 i 1,5-3) - zajęcia umuzykalniające prowadzone bez towarzyszenia instrumentu - głównym narzędziem pracy osoby prowadzącej jest jej głos. Zajęcia według teorii E. E. Gordona mają na celu przybliżenie dziecku języka muzycznego, dają przestrzeń na tworzenie i improwizację, stymulują wszechstronny rozwój oraz pobudzają zdolności komunikacyjne. W czasie zajęć wykorzystywane są akcesoria, np. chusta animacyjna, piórka, kolorowe chustki, bańki mydlane czy piłki, które pomagają angażować dzieci do wspólnej zabawy.

Zapraszamy również Rodziców na zajęcia :)
 • emisja i higiena głosu (18+ lat) - na zajęciach poznamy: ćwiczenia wzmacniające głos, ćwiczenia relaksacyjne krtani, naukę świadomości własnego głosu i oddechu, jak usprawnić pracę przepony i jak stosować odpowiednią higienę głosu na co dzień.
 • zespół muzyczny (18+ lat) - dla każdej osoby grającej i śpiewającej amatorsko i chcącej dzielić się swoją muzyczną pasją z innymi. Na spotkaniach będziemy grać aranżacje znanych, wspólnie wybranych utworów, poznamy podstawy teorii muzyki i będziemy się uczyć jak funkcjonować w zespole. Organizowane będą koncerty z udziałem uczestników.
 • zespół wokalny (grupy: 18+ lat gr. początkująca i gr. średniozaawansowana) - na zajęciach uczymy się o poprawnej technice wydobycia głosu, a także poznajemy czym jest śpiew wielogłosowy. Repertuar jest zróżnicowany, od piosenek musicalowych po przeboje znanych artystów.
 • ukulele (grupa 16+ lat - gr. średniozaawansowana)
 • kursy indywidualne z gry na wybranym instrumencie/nauka śpiewu (55 min./tydz.)
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Pracownia Muzyczna Muzykon

Zajęcia aktorskie dla dzieci

Ogłoszenie podstawowe

50 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

Ogłoszenie podstawowe

50 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Gordonki dla dzieci w wieku 0-1,5 i 1,5-3 lata

Ogłoszenie podstawowe

50 zł

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Zajęcia gry na perkusji

Ogłoszenie podstawowe

440 zł

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Muzykon

575707... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Słowackiego 21 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 16 dni (do 22.12.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65455961
 • Data wyróżnienia: 20.09.2023
 • Data wprowadzenia: 20.09.2023
 • Aktualizacja: 20.09.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry