Półtorak Gustaw II Adolf Elbląg 1633 wybity po śmierci władcy: zdjęcie 98463212
Półtorak Gustaw II Adolf Elbląg 1633 wybity po śmierci władcy: zdjęcie 98463213
Półtorak Gustaw II Adolf Elbląg 1633 wybity po śmierci władcy: zdjęcie 98463214
Więcej zdjęć 9
  • Galeria
Wejherowo 45 zł

Półtorak Gustaw II Adolf Elbląg 1633 wybity po śmierci władcy

Półtorak Gustaw II Adolf Elbląg 1633 wybity po śmierci władcy

Rodzaj Numizmatyka
Cena

45 zł

Wejherowo

Półtorak Gustaw II Adolf - Elbląg 1633 rok (okupacja szwedzka) wybity po śmierci władcy. 

Aw. W obwódce liniowej ukoronowana pięciopolowa tarcza herbowa
W otoku napis: GVS ADO w tarczy wartość 3 D G REX S

Rw. W obwódce liniowej jabłko królewskie, w środku cyfra 24, pod ramionami krzyża rok 3 - 3, w otoku napis: MON NO REG SVE

Moneta 1 Półtorak wybita w Elblągu w 1633 roku. Srebro bilonowe (stóp miedzi że srebrem), moneta oryginalna z moich zbiorów, pozyskana legalnie. Moneta w papierowym holderze. Możliwość zakupu przez OLX, Vinted lub bezpośrednio.

Kolor zdjęcia może nieznacznie różnić się od oryginału.

Po zakupie - wysyłka do dwóch dni roboczych od zakupu.

Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ofert.

Data dodania: 15.04.2026

Numer oferty: 66398955

SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry