Podstawowe
Więcej zdjęć 9
- Galeria
Wejherowo
45 zł
Półtorak Gustaw II Adolf Elbląg 1633 wybity po śmierci władcy
Półtorak Gustaw II Adolf Elbląg 1633 wybity po śmierci władcy
Rodzaj
Numizmatyka
Cena
45 zł
Półtorak Gustaw II Adolf - Elbląg 1633 rok (okupacja szwedzka) wybity po śmierci władcy.
Aw. W obwódce liniowej ukoronowana pięciopolowa tarcza herbowa
W otoku napis: GVS ADO w tarczy wartość 3 D G REX S
Rw. W obwódce liniowej jabłko królewskie, w środku cyfra 24, pod ramionami krzyża rok 3 - 3, w otoku napis: MON NO REG SVE
Moneta 1 Półtorak wybita w Elblągu w 1633 roku. Srebro bilonowe (stóp miedzi że srebrem), moneta oryginalna z moich zbiorów, pozyskana legalnie. Moneta w papierowym holderze. Możliwość zakupu przez OLX, Vinted lub bezpośrednio.
Kolor zdjęcia może nieznacznie różnić się od oryginału.
Po zakupie - wysyłka do dwóch dni roboczych od zakupu.
Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ofert.
Aw. W obwódce liniowej ukoronowana pięciopolowa tarcza herbowa
W otoku napis: GVS ADO w tarczy wartość 3 D G REX S
Rw. W obwódce liniowej jabłko królewskie, w środku cyfra 24, pod ramionami krzyża rok 3 - 3, w otoku napis: MON NO REG SVE
Moneta 1 Półtorak wybita w Elblągu w 1633 roku. Srebro bilonowe (stóp miedzi że srebrem), moneta oryginalna z moich zbiorów, pozyskana legalnie. Moneta w papierowym holderze. Możliwość zakupu przez OLX, Vinted lub bezpośrednio.
Kolor zdjęcia może nieznacznie różnić się od oryginału.
Po zakupie - wysyłka do dwóch dni roboczych od zakupu.
Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ofert.
Data dodania: 15.04.2026
Numer oferty: 66398955
Wróć do góry