Angielski dla dorosłych na każdym poziomie

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
50
Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia

Treść ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego kierowane dla osób dorosłych, zarówno tych którzy chcą "odświeżyć" swoją wiedzę, jak i tych którzy przygodę z językiem zaczynają od zera.

Zajęcia są zawsze indywidualnie zaplanowane dla każdego klienta. Przed pierwszym spotkaniem ustalimy jakie są Twoje cele - rozwój kariery, przeprowadzka, chęć zdobycia certyfikacji, czy jeszcze coś innego? :)

Prowadzę również zajęcia wyłącznie konwersacyjne, dla tych osób, które chcą doskonalić swobodną komunikację w języku angielskim. Do zajęć konwersacyjnych wybieram ciekawe, bieżące tematy, zamiast "sztywnych" podręcznikowych rozmówek. 

Zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Oferuję zajęcia online przez GoogleMeet, lub spotkania na terenie Gdyni oraz Sopotu. Zapewniam materiały edukacyjne na każdym poziomie. 

Na zajęcia można umówić się telefonicznie: [ukryte] , dzwoniąc lub wysyłając wiadomość SMS :)

O mnie: Jestem absolwentem kierunku American Studies na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie jestem w trakcie studiów drugiego stopnia Filologii Angielskiej.
Od dwóch lat prowadzę zajęcia z uczniami w każdym wieku na poziomach A1-C1, pracując w szkole językowej oraz z uczniami indywidualnymi.

 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64895468
  • Data wprowadzenia: 28.06.2022