Dr inż. M. Flis - elektrotechnika, fizyka, matematyka

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
100
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Fizyka,
Matematyka,
Przedmioty techniczne,
Inne
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora, Przygotowanie do matury, testów, egzaminów

Treść ogłoszenia

CENA PODLEGA NEGOCJACJI!
 
dr inż. M. Flis - dydaktyk interdyscyplinarny pracujący w zakresie trzech obszarów nauki. Prowadzi zajęcia z przedmiotów z dyscypliny elektrotechnika, z fizyki oraz z matematyki. Właściciel działalności EDDIF ( https://drflis.pl/ ).
 
Cena usługi podlega indywidualnej negocjacji z Klientem. Koszt podstawowy wynosi 120 zł / 50 min pracy.
 
Posiadam udokumentowane kilkuletnie doświadczenie pracy dydaktycznej i pracy w przemyśle. 

W zakresie działalności dydaktycznej Doradztwo Eksperckie EDDIF skierowane jest do dwóch komplementarnych grup odbiorców.
Pierwszą grupę EDDIF Dydaktyka tworzą studenci wyższych uczelni technicznych. W tym zakresie oferuje się korepetycje z przedmiotów z dyscypliny naukowej elektrotechnika, a w szczególności z: obwody elektryczne, podstawy elektrotechniki, teoria obwodów elektrycznych, teoria pola elektromagnetycznego, elektrotermia, fizyka, matematyka.
Druga grupa Klientów EDDIF Dydaktyka została zbudowana dla odbiorców młodszych. Przewidziano prowadzenie zajęć z przedmiotów ścisłych (fizyka, matematyka, zawodowe przedmioty elektryczne i mechatroniczne). Przeprowadzone badania rynkowe (Uniwersytet, Wydział Zarządzania) wykazały, że młodzi uczniowie pozbawieni są źródeł rzetelnej wiedzy.
 
W praktyce dydaktycznej rozmawiam z Uczniem i stymuluję go do samodzielnego myślenia nad rozpatrywanym zagadnieniem. Zalecam Klientom, aby rozważyli możliwość podjęcia nauki w blokach dwugodzinnych, w których wyodrębniam czas na:
  1) retrospekcję wiadomości z poprzedniego spotkania,
  2) wprowadzenie w nową tematykę i koncentrację na zrozumieniu rozwiązywania problemów zadaniowych, gdzie kładę nacisk na jak najwyższy stopień indywidualnej pracy Ucznia,
  3) omówienie części zadaniowej pracy domowej i przedstawienie materiału do samodzielnego zapoznania się przed kolejnym spotkaniem.
 
Pracuję metodologicznie, w sposób ustrukturyzowany i zhierarchizowany. Wskazuję Uczniowi ewentualne braki posiadanych umiejętności i nakierowuję na możliwe drogi ich uzupełnienia w ramach pracy z korepetytorem i w zakresie pracy własnej. Zakres tematyczny dostosowuję do potrzeb Klienta, jednak dbam o wykonywanie pracy zgodnie z zaleceniami wiodących ośrodków pedagogicznych i dydaktycznych.
 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  [ukryte] nbsp;oraz mailowego  [ukryte] , a także do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na stronie działalności EDDIF www.drflis.pl !
 
dr inż. Mateusz Flis
specjalista elektrotechniki 3372/4595
 
  • Numer ogłoszenia: 62700971
  • Data wyróżnienia: 31 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 lipca 2019
  • Aktualizacja: 16 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 438
  • Wyświetleń na liście: 4 033