EDUN Korepetycje online - na platformie e-learningowej - matematyka, fizyka - korepetycje, kursy 8-klasisty, maturalne. Zapisy na edycję 2021.

powrót do listy
obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
18
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski,
J. niemiecki,
J. polski
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora, Przygotowanie do matury, testów, egzaminów

Treść ogłoszenia

Oddział EDUN Korepetycje w GDAŃSKU to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Istniejemy od 2009 roku.  Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów. Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych, a także studentów.  Lekcje w Edun Korepetycje są zgodne z Nową Podstawą Programową. Wraz z naszymi wyjątkowymi nauczycielami i sprawdzonymi metodami nauczania, tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej, gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmiany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki. Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje.
Korepetycje online - nauka przez Internet.

Korepetycje online  lub inaczej  eKorepetycje  to wygodna forma nauki bez konieczności wychodzenia z domu.
Do korepetycji online wystarczy komputer, tablet lub smartfon i połączenie z internetem. Nasze zajęcia są prowadzone "na żywo" wyłącznie przez osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Wiemy jakie techniki i metody stosować, żeby Twoje dziecko mogło jak najbardziej efektywnie wykorzystać wiedzę zdobytą na naszych korepetycjach.
Jak wyglądają  korepetycje online  w EDUN?
Każde zajęcia trwają 90 minut (czyli 2 godziny lekcyjne) - to standardowy czas trwania jednych zajęć.
W edukacji internetowej korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, takich jak:
  • Wieloekranowe wideokonferencje  - pozwalają przesyłać dźwięk i obraz (z kamer i ekranów komputerów) pomiędzy wieloma uczestnikami.
  • Wirtualne klasy  - pomagają uczniom i korepetytorom organizować zadania, poprawiają współpracę i usprawniać komunikację.
  • Wirtualne tablice  - (Digital Whiteboard) ułatwiają  przedstawianie skomplikowanych zagadnień w łatwej do zrozumienia formie.                                                                                                                                       Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która pozwoli Twojemu dziecku na nadrobienie zaległości i przyjemne spędzenie czasu poświęconego nauce z każdego przedmiotu szkolnego. Specjalnie z myślą o maturzystach i uczniach klas ósmych przygotowaliśmy dedykowaną ofertę kursów maturalnych i kursów ósmoklasisty.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

18 zł

Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

18 zł

Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

18 zł

Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie premium
Oferta online
585261... Zadzwoń
g...@edun.pl Wyświetl e-mail
Edun Korepetycje
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk, Leona Miszewskiego 16 
Ważne jeszcze 10 dni (do 07.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
  • Numer ogłoszenia: 59929941
  • Data wyróżnienia: 8 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 9 stycznia 2017
  • Aktualizacja: 13 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 2 978
  • Wyświetleń na liście: 165 047
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS