Fizyka z Adrianem :) - Szk. Podstawowa, Liceum, Technikum

Ogłoszenie nieaktualne

Cena
90
Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Chemia,
Fizyka,
Matematyka
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Witam serdecznie, albo Hej - jeśli jesteś uczniem :)
Na początku napiszę kilka słów o sobie żebyśmy mogli się lepiej poznać! Mam 26 lat i na imię Adrian :) Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej. Kiedy studiowałem udzielałem korepetycji indywidualnych oraz pracowałem w prywatnej szkole nauczając matematyki i fizyki na poziomie szkół podstawowej, gimnazjalnej i średniej. Przygotowywałem uczniów do matury jak i do egzaminów szkolnych, czy zwyczajnie nadrabiałem zaległości z uczniami tłumacząc im wszystko prostym normalnym językiem.

Udzielam korepetycji z:
-Matematyki (szkoła podstawowa, liceum / technikum)
-Fizyki (szkoła podstawowa, liceum / technikum)
-Chemii (szkoła podstawowa)

- 90 PLN/godzina u mnie w domu (Morena w Gdańsku)
- 100 PLN/godzina z dojazdem do ucznia (Pruszcz Gdański, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Juszkowo, Straszyn, Rumia, Reda i okolice)

Jestem przekonany, że Wasze dzieci jak i Wy będziecie zadowoleni z moich wizyt :) Uczę nie tylko aktualnego materiału, ale także kładę nacisk na to aby syn/córka nauczył się myśleć w sposób pomagający w nauce.
Preferuję zajęcia twarzą w twarz, a nie online gdyż nie chciałbym pobierać pieniędzy za słabszą jakość nauki, a niestety taka jest forma online. Jeśli życzyliby sobie Państwo - nie mam problemu ze zmierzeniem mi temperatury :)
Miłego dnia!
Telefon: [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64593678
  • Data wprowadzenia: 25.11.2021
  • Aktualizacja: 26.11.2021