Intensywne kursy!!! chemia, biologia: kurs 8-klasa, maturalny 2022

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Cena
30
Jestem
Firmą
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Biologia,
Chemia
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Oddział EDUN Korepetycje w GDAŃSKU to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Istniejemy od 2009 roku.  Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów. Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych, a także studentów.  Lekcje w Edun Korepetycje są zgodne z Nową Podstawą Programową. Wraz z naszymi wyjątkowymi nauczycielami i sprawdzonymi metodami nauczania, tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej, gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmiany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki. Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje.
Proponujemy zajęcia stacjonarne lub korepetycje online - nauka przez Internet.

Korepetycje online  lub inaczej  eKorepetycje  to wygodna forma nauki bez konieczności wychodzenia z domu.
Do korepetycji online wystarczy komputer, tablet lub smartfon i połączenie z internetem. Nasze zajęcia są prowadzone "na żywo" wyłącznie przez osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Wiemy jakie techniki i metody stosować, żeby Twoje dziecko mogło jak najbardziej efektywnie wykorzystać wiedzę zdobytą na naszych korepetycjach.
Jak wyglądają  korepetycje online  w EDUN?
Każde zajęcia trwają 90 minut (czyli 2 godziny lekcyjne) - to standardowy czas trwania jednych zajęć.
W edukacji internetowej korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, takich jak:
 • Wieloekranowe wideokonferencje  - pozwalają przesyłać dźwięk i obraz (z kamer i ekranów komputerów) pomiędzy wieloma uczestnikami.
 • Wirtualne klasy  - pomagają uczniom i korepetytorom organizować zadania, poprawiają współpracę i usprawniać komunikację.
 • Wirtualne tablice  - (Digital Whiteboard) ułatwiają  przedstawianie skomplikowanych zagadnień w łatwej do zrozumienia formie.                                                                                                                                       Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która pozwoli Twojemu dziecku na nadrobienie zaległości i przyjemne spędzenie czasu poświęconego nauce z każdego przedmiotu szkolnego. Specjalnie z myślą o maturzystach i uczniach klas ósmych przygotowaliśmy dedykowaną ofertę kursów maturalnych i kursów ósmoklasisty.                               
 • Kursy maturalne odbywają się na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Nasze grupy kursowe są zróżnicowane pod względem poziomu uczniów oraz celu jaki uczeń chce osiągnąć. Na zajęciach duży nacisk kładziemy na pracę własną ucznia, a jego postępy są na bieżąco monitorowane. Każde zajęcia to duża porcja wiedzy uzupełniona o wiele ciekawych ćwiczeń i zadań. Uczymy naszych uczniów odpowiednich strategii egzaminacyjnych, a poprzez autorskie metody nauczania budzimy w nich pasję do przedmiotów.           
 • Kurs ósmoklasisty w Edun
  Aby uniknąć niepotrzebnego stresu uczniów i ich rodziców EDUN przygotował specjalną ofertę kursów edukacyjnych dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych.
  Doświadczeni i kompetentni korepetytorzy z EDUN Korepetycje pomogą uczniom przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia z matematyki lub języka polskiego. Nasze oddziały posiadają komfortowe sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe. Twoje dziecko zrozumie nie tylko teorię, ale również opanuje rozwiązywanie zadań od strony praktycznej.
  Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach (4-6 osób), co pozwala na indywidualne podejście do ucznia oraz poświęcenie mu tyle uwagi, ile potrzebuje. Kurs przygotowujący jest prowadzony osobno dla części z języka polskiego, matematyki oraz wybranego przez kursanta języka obcego. Zajęcia realizowane są w oparciu o specjalny program dydaktyczny opracowany przez egzaminatorów CKE. Kurs ósmoklasisty 2022 w EDUN to 50 godzin lekcyjnych (po 45min), podczas których uczeń zdobędzie wiedzę ze wszystkich wymaganych zagadnień.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

30 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium

30 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium

30 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium

30 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium
Oferta online

Edun Korepetycje

585261... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Ks. Leona Miszewskiego 16 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 13 dni (do 01.02.2022)
 • Numer ogłoszenia: 59929939
 • Data wyróżnienia: 16.01.2022
 • Data wprowadzenia: 09.01.2017
 • Aktualizacja: 28.12.2021
Zadzwoń E-mail