Język angielski - korepetycje, Matura, rozmowa, prace domowe

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Cena
55
Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Cześć, udzielam korepetycji uczniom ze szkoły podstawowej i średniej (matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym) oraz studentom. 
Udzielam korepetycji od 4 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu potrafię przekazać wiedzę w jasny i przystępny sposób. Posiadam certyfikat Studium Języków Obcych, potwierdzający moją bardo dobrą znajomość języka angielskiego oraz mam praktykę kilku lat pracy na gdańskim lotnisku dla amerykańskiej korporacji, co sprawia, że mój język angielski jest cały czas w "użyciu" zarówno w kontakcie z anglojęzycznymi klientami bądź moim współpracownikami. W kolejnych zdjęciach udowadniam swoje uczestnictwo w konferencjach anglojęzycznych, w tym spotkanie, krótka rozmowa z doskonałymi mówcami takimi jak Yaron Brook czy Andrew Bernstein.
 
O zajęciach:
 
Zajęcia odbywają się u mnie w mieszkaniu w Gdańsku na Suchaninie bądź w formule zdalnej, za pośrednictwem programu MS Teams, Discord, Skype bądź Zoom (w zależności od preferencji drugiej strony!). Zawsze zadaję pracę domową, która pozwala utrwalić w domu materiał przerobiony na zajęciach.
 
Obowiązujący cennik:
szkoła podstawowa do 7 kl. (55 zł/h)
liceum/ technikum (matura) (65 zł/h)
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64677091
  • Data wprowadzenia: 22.01.2022
  • Aktualizacja: 24.01.2022